sta-4-hoverİyi Çözüm

Cambly Onayım Olmadan Ödeme Alınmış

Hakan Hakan30 Haziran 12:10

Kısa bir süredir üyesi olduğum Cambly İngilizce eğitim programı benden onay almadan kartımdan ödeme almış. İtiraz ettiğim de hiçbir seçenek sunmuyorlar. Ben bizzat ödeme yapmadan, bana sormadan ödeme kesilmesini doğru bulmuyorum. Ücretin tarafıma İade edilmesi konusunda desteğinizi rica ederim.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

profile-icon Hakan 01 Temmuz 12:30

Emrah bey merhaba, ilginiz için teşekkürler fakat Cambly'nin ana sorunu hiçbir yardım talebine dediğiniz gibi bırakın 24 saati hiç cevap verilmiyor. İsterseniz bakın benim sayfamda Yağmur isimli görevliye kaç defa talep bırakmışım. Hiç birine geri dönüş olmadı. Şikayetim var sitesine yazmasam yine cevap verilmeyecekti. Bir de yenileneceği bilgisini e-posta ile gönderseniz bile ben onaylamadan hiçbir şekilde ödeme çekmeye hakkınız ve yetkiniz yok. Bu hukuken sıkıntılı bir durum.  Şikayetim var sayfasındaki sizin firmanızla ilgili şikayetlerin tamamı da bu yönde. Bu durum sizin işleminizin ne kadar sorunlu olduğunu gösteriyor zaten. İyi çalışmalar dilerim.

Cambly 01 Temmuz 12:29

Merhaba Hakan Bey, Kullanıcılarımıza mesajlaşma servisi üzerinden değil yardım sayfamız (https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr) üzerinden destek verilmektedir. Yardım sayfamız üzerinden oluşturulan talepler 24 saat içinde yanıtlanmaktadır. Oluşturduğunuz bir destek talebi bulunmamaktadır. Aboneliğinizin otomatik yenileneceği bilgisi ödeme sayfasında, aboneliğinizin ne zaman yenileneceği bilgisi ise ana sayfanızda yer almaktadır. Bu seçeneği hesabınızın ayarlar bölümünden yönetebilmektesiniz. Yenileme gerçekleşmeden birkaç gün önce otomatik yenilenmenin gerçekleşeceği bilgisi ve dilerseniz bu özelliğin nasıl kapatabileceğiniz ile ilgili bir e-posta da göndermekteyiz. Talebiniz üzerine yenilenen aboneliğiniz destek ekibimizce iptal edildi ve ücret iadesi sağlandı. Banka kartı ile yapılan işlemlerin iadesi 7-14 iş günü, kredi kartı ile yapılan işlemlerin iadesi ise 1-3 iş günü içerisinde kart bankasına bağlı olarak hesaba yansımaktadır. İade sürecini bankalar yönetmektedir, iadenin biçiminin nasıl ve ne zaman olacağı konusunda en doğru bilgiyi bankanız verecektir. Eğer ödeme taksit ile yapıldıysa, ilgili taksit tutarları önce banka tarafından tahsil edilir, sonrasında yapılan iadeye istinaden karta iade edilir. Bu süreçte son kullanıcı bu işlemleri +/- şeklinde hesap dökümünde görebilir. İadenin taksitli şekilde yansıması, bankaların iş akış süreçleri ile alakalıdır ve tarafımızdan müdahale edilemez. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler