Cambly Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Begum Begum2 hafta önce

Şubat ayı içerisinde deneme amaçlı satın aldığım aylık paketimin bitiminde, birkaç konuda bilgi almak istedim ancak günlerdir dönüş alamıyorum. Üyelik başlangıcımda tek tek mesaj atan Müşteri Temsilcileri'ne ayrıca atmış olduğum mesaja da 2 gündür dönüş alamıyorum. Taleplerimize hızlı dönüş alabilmek için aynı konuda yalnızca 1 talep oluşturmamız konusunda bir uyarı mevcut ancak tek bir talep oluşturmuş olmama rağmen dönüş yok. Aylık üyelik fiyatı 17/02/20 tarihinde 799 TL olan aylık paket fiyatı, 19/03/20 tarihinde kontrol ettiğimde 3 aylık indirimli fiyatı 841 TL X 3, 20/03/20 tarihinde kontrol ettiğimde 890 TL X 3 olarak güncellenmiştir. Ayrıca bir kaç gün önce dersim esnasında yaşadığım teknik problem sebebiyle, dersim yarıda kesildi ve haklarım iade edilmemiştir. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cambly 1 hafta önce

Yeniden merhaba, Bize yardım sayfamız üzerinden (https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr) bir destek talebi oluşturarak ulaşabilirsiniz. Destek ekibimiz kullanıcılarımızın taleplerini 24 saat içinde yanıtlamaktadır. Yaşadığınız soruna dair ekip arkadaşlarımızın sizi bilgilendirdiğini görüyoruz. Durumun takibini yapmak amacıyla size bir e-posta gönderildi. Kayıtlı e-posta adresinizin gelen kutusunu kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi.

profile-icon Begum 1 hafta önce

Sizinle nasıl irtibata geçebilirim? Mesajlarınız bana ulaşmıyor. Üyeliğimin yenilendiğini yazmışsınız ancak, Cambly'e giril yaptoğıöda karşıma tekrar abone ol şeklinde bir seçenek ve yeni tarifeniz çıkıyor. Size ulaşabileceğimiz bir telefonu numarası varsa sistem üzerinde kayıtlı olan e-mail adresime iletmenizi rica ederim.

Cambly 2 hafta önce

Merhaba Begüm Hanım, Sistemimizi incelediğimizde bize 16 Mart 2020 günü yazdığınızı, 17 Mart 2020 günü size geri dönüş yapılarak ders hakkınızın telafi edildiğini görmekteyiz. Otomatik yenileme durumlarında aboneliğiniz güncel fiyatlar üzerinden değil, daha önce aboneliğinize ödediğiniz ücret üzerinden hesaplandırılır. Aboneliğiniz 19 Mart 2020 günü 799.00 TRY üzerinden yenilenmiştir. Mesajlar üzerinden destek sağlanmamaktadır. Yardım Sayfamız olan https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr linkinden bize iletilen tüm maillere 24 saat içinde dönüş yapmaktayız. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler