07 Ekim 2019
#12737664

Cambly İle İlgisiz Ve Boş Dersler!

Cambly ile uzun zamandır oğlum için ders alıyoruz. Güzel bir sistemleri var. Ancak son 1- 2 aydır derslerde inanılmaz aksamalar oluyor. Bu hafta 2 dersimizde öğretmen hiçbir açıklama yapmadan derse gelmedi. Birindeki öğretmen sh****a c. Diğerinde ise ta**a A***... Daha önce de av****a Al isimli bir öğretmen hiçbir açıklama olmaksızın ders saati gelmedi. Sonrasında bir mesaj dahi yollamadı öğretmenler. Hadi öğretmenler sorumsuz diyorsunuz Cambly bu durumu görüp 24 saat içinde öğrenciye veya veliye dönüş yapmalı ama Cambly böyle durumları takip dahi etmiyor. O devreye girip hocam şu sebepten gelmedi demiyor. Telafisi şöyle yapılır demiyor. Size ders dakikalarını iade etse bile sorun çözülmeye yetmez çünkü siz o derse göre bütün günkü işlerinizi ayarlıyorsunuz. Bir takvim sistemi var orada öğrencinin hangi hoca ile derse girdiğini ve ders kayıt videosunu görebiliyorsunuz. Ancak derse gelmeyen bir öğretmen olduğunda o alan tamamen boş! Ne bir öğretmen gelmedi ibaresi ne de başka bir şey. Sanki o gün hiçbir ders talebi oluşturulmamış.


Son olarak S****d isimli bir öğretmen ile 15 Eylül'de 30 dakikalı bir İngilizce dersimiz vardı. Öğretmen ders mi işledi, yoksa başka bir işi vardı onu mu halletti anlamadık. 30 dakikalık dersi "sen tamam her şeyi anladın" deyip 18. dakikada bitirdi. Ders sırasında başka ekranlar açıkta orada bir şeyler yapıyor gibiydi. Bunun gibi sorumsuz ve Cambly adına zarar verecek öğretmen tavırlarını Cambly'nin takip etmesini ve öğrencinin de bu süreçte mağdur olmasına müsaade etmemesini bekliyorum. Çünkü biz o günkü bütün planlarımızı buna göre yapıp derse zaman ayırıyor, emek veriyor aynı zamanda para harcıyoruz.

Ertan Ertan 1.781 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cambly Temsilcisi07 Ekim 2019

    Merhaba Ertan Bey, Geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz. Öğrencilerimizden aldığımız tüm geri bildirimleri her gün uygulamamızın kalitesini daha da arttırmak için kullanıyoruz. Öncelikle derse gelmeyen eğitmenler adına üzgünüz. Bu durumun programınızı etkileyebileceğini ve sizi hayal kırıklığına uğratabileceğini anlıyoruz. Öğrencilerimizin motive kalmaları bizim için çok önemli. Bu nedenle rezervasyonlara gelmeyen eğitmenlere karşı uyarılarımız ve yaptırımlarımız bulunuyor. Eğitmen rezervasyonunuza gelmezse dakikalarınız hesabınıza herhangi bir ders kaybı yaşamamanız için otomatik olarak tanımlanıyor ve pazarı pazartesiye bağlayan gece 03.00'a kadar kullanabiliyorsunuz. Ancak dakikalarınızı kullanamazsanız ve herhangi bir dakika kaybınız olursa kaybınızı telafi edebilmemiz için bunu bize iletmenizi rica ediyoruz. 30 Eylül-6 Ekim 2019 haftası kullanmadığınız ders hakkınız için aboneliğinizin sonuna ders yapabileceğiniz bir gün daha ekledik. 15 Eylül’deki dersiniz ile ilgili verdiğiniz bilgi için de teşekkür ederiz. Cambly’de eğitmenlerin karşılamasını beklediğimiz yüksek kalite standartları vardır. Eğitmenimizin bu standartları karşılamadığını duyduğumuza üzüldük. Durumu incelediğimizde neden rahatsız olduğunuzu anlayabiliyoruz. Bu durumla ilgili geri bildirimi ilgili ekip arkadaşlarımızla paylaştık. Ayrıca bu dersi bir nebze telafi edebilmek için hesabınıza 30 dakika ekledik, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

Ziyaretçi Yorumları