22 Ağustos 2019
#12477515

Cambly Eğitmen Fiyaskosu

Bugün, cambly.com sitesine üye olmak için girdim. Sözde değil, kesinlikle bu paraya değeceğini düşündüm ve abone olmak ve dilimi geliştirmek için siteye tıkladım. Üyelik işlemlerimi gerçekleştirdim ve tam ücreti yatıracakken, bir deneme yapmam mümkün mü? Diye düşündüm. Araştırdım ve evet, site size deneme süresi veriyor. Bu harika bir şey dedim ve denemeye başladım. İlk eğitmenim Amerika Birleşik Devletleri'nden di. Bir kadın karşıladı beni ama, oldukça somurtkan ve yüzüme ile bakmıyor, başka bir şeyler ile ilgileniyor. Otomatik birkaç giriş sorusu sordu, cevapladım. Ardından sorular az da olsa zorlaşmaya başladıkça tökezledim doğal olarak. Saçmaladım biraz, gülüyordum fakat karşımda beni küçümseyen, soruları sertçe tekrarlayan ve tahammülsüz, asık suratlı bir kadın. En sonunda, son sorduğu soruyu anladığımı sandım ve mesleğimi ve neden yaptığımı söylemeye çalıştım. Sanırım yanlış anladım ve öylece yüzüme kapattı görüşmeyi. Kıpkırmızı oldum, ilk defa ana dili İngilizce biriyle görüşüyordum ve tüm hevesim kırıldı, kendime güvenim bitti, çok ayrımcı ve gurur kırıcıydı. Elbette heyecanlı ve acemiydim, bunu samimi ve sevimli şekilde anlatıp, yardımcı olamayacağını söyleseydi keşke. Ücret ödemeden arkadaşlık kurmaya çalıştığınız sitelerde bile çok daha güzel bir muamele görüyorsunuz. Para vererek üye olduğunuz ve hizmet beklediğiniz bir sitenin eğitimcisi nasıl böyle davranabilir size? Anlamak güç. Asla bir daha üye olmak değil, sitenin yanından geçmem. Korkunçtu.

Uygar Uygar 5.841 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Uygar'ın Teşekkür Mesajı23 Ağustos 2019

    Şikayetimi kısa sürede cevapladığınız için teşekkür ederim. Bu, eğitmenle bire bir yaşanmış bir memnuniyetsizlik olduğu için, konuyu uzatmayacağım. Ancak, kaliteyi yükseltmeyi deneyebilirsiniz. Teşekkürler. İyi çalışmalar.

  • Cambly Temsilcisi23 Ağustos 2019

    Merhaba Uygar Bey, Bize ulaştığınız ve bizi durumdan haberdar ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Öncelikle ilk deneyiminizin bu şekilde olmasından ötürü çok üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Cambly'deki ilk deneyimler genelde oldukça pozitif ve motive edici olmaktadır. Bu şekilde negatif bir deneyim olduğunda hem bunu öğrenciye telafi etmek için hem de eğitmen ekibimizi konu ile ilgili bilgilendirmek ve alınması gereken aksiyonları aldırmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bu deneyimin motivasyonunuzu kırabileceğini anlıyoruz. Cambly'ye ve eğitmenlerimize bir şans daha vermek isterseniz, size yeni bir deneme dersi hediye ettik, size yolladığımız mailden ayrıntıları okuyabilirsiniz. Ana sayfadaki eğitmenleri inceleyerek, eğitmenlerin videolarını izleyerek beğendiğiniz eğitmene bağlanabilirsiniz ya da odaklanmak istediğiniz spesifik alanlar var ise arama butonundan anahtar kelimeler ile arama yaparak bu alandaki tüm eğitmenleri görebilir, beğendiğiniz eğitmenlere rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca size mailimizde eğitmen tavsiyesinde de bulunduk. Sorunuz olursa mail üzerinden bize dönmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler