Toplam çözüm sayısı
..
Cambly ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cambly Banka Kartına Ücret İadesi!

2.190görüntüleme
Ömer
Ömer 30 Aralık 2019 11:40

Bana bu saçmalığı birisi lütfen açıklasın Cambly'e 1 aylık trink 550 TL Nakit ® para vererek kayıt oluyorum iptal edince neymiş efendim kalan haklarınız hesaplanarak hesabınıza geri aktarılacak ,iyi güzel peki ne zaman? 7-14 gün içerisinde? Şaka mı bu? Belki ben öldüm gittim kardeşim? 7-14 gün nedir yahu?

Parayı saniyesinde alıp geri ödemek için ise insanları 14 gün bekletmeye hakkınız var mı? Hayır bir de kredi kartı ile aldıysan daha kısa sürede hesabına aktarılıyor sorun banka kartında. Nakit ödedik diye suç mu işledik.

Cambly Logo
Cambly31 Aralık 2019 09:47

Ömer Bey merhaba, Banka kartı ile yapılan işlemlerin iadesinin kaç gün süreceği bankaların iş süreçleri ile ilgilidir ve tarafımızca müdahale edilememektedir. Bu süre kart bankasına bağlı olarak 7 ila 14 gün sürmektedir. İade sürecini bankanız yönetmektedir, iadenin biçiminin nasıl ve ne zaman olacağı konusunda en doğru bilgiyi onlar verecektir. Şikayet gönderirken kullandığınız e-posta adresi ile kayıtlı hesap bulunmamaktadır. Bizimle yardım sayfamız (https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr) üzerinden iletişime geçerseniz sizinle iade durumunu takip edebilmeniz için bir iade referans numarası paylaşabiliriz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler