20 Kasım 2019
#13010015

Cambly Aylık Olarak Değil de Yıllık Ücret Hesaplanarak Toplu Olarak Çekilmiş

19 Kasım 2019 tarihinde Black Friday indiriminden faydalanarak bir üyelik aldım, ancak ödeme işlemi aylık olarak değil de yıllık ücret hesaplanarak toplu olarak çekilmiş. Bundan dolayı şu an oldukça sıkıntılı bir durumun içerisine girdim. En kısa zamanda konuyla ilgili olarak benimle iletişime geçilmesini ve yardımcı olunmasını bekliyorum.

Onur Onur 1.772 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Onur'un Teşekkür Mesajı02 Aralık 2019

  8 iş günü sonra param geri yattı. Bu süre Iyzico'ya bağlı olarak değişiyormuş. Cambly ekibine süreç boyunca sağladıkları destekten dolayı teşekkür ederim.

 • Onur27 Kasım 2019

  Bugün bana ulaştıkları gün üzerinden tam 7 gün geçti ve hala paramı geri iade etmediler. Her seferinde kendilerine ulaştığımda sürecin bankaya ait olduğunu söylüyorlar ama bankam geri ödeme emri verildiği takdirde parayı tutma gibi bir haklarının olmadığını, hemen onay vermek zorunda olduklarını belirttiler. Konunun en kısa zamanda çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum.

 • Onur20 Kasım 2019

  Hemen bir sonraki gün Cambly ekibinden bir yetkili benimle mail üzerinden iletişime geçti ve ücretin geri iadesinin yapıldığını belirtti. Hızlı dönüşleri ve yapıcı çözümleri için kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Onur20 Kasım 2019

  Cambly'den bir yetkili hemen bir sonraki gün benimle iletişime geçti ve ücret iadesi için onay verildiğini belirtti. Hızlı ve yapıcı tutumlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Cambly Temsilcisi20 Kasım 2019

  Merhabalar, Üyemiz bizimle platformumuzun Yardım bölümünden iletişime geçmiş ve kendisine konu ile ilgili destek verilmiştir. Maillere 24 saat içinde dönüş yapılmaktadır. Sorunuz olursa bize her zaman https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr mail adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

Ziyaretçi Yorumları