Cambly Abone İptali

Melisa Melisa27 Ağustos 15:32

Cambly üye oldum ve 20 dakikalık bir ders oldu hediyemiydi yoksa normal ders mi bilemiyorum daha sonra uygulama hoşuma gitmedi kendimde çok beceremedim ve iptal etmek için mail gönderdim a*** hanım geri dönüş yaptı neden iptal etmek istediğime dair yazdım ve hala geri dönüş yok lütfen artık geri dönüş yapar mısınız ben iptal etmek istiyorum mağdur ediyorsunuz çünkü bu şekilde.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cambly 28 Ağustos 14:57

Merhaba Melisa Hanım, Öncelikle belirtmek isteriz ki kullanıcılarımızın yardım sayfamız (cambly.info/yardım) oluşturdukları talepler hem hafta içi hem hafta sonu 24 saat içinde yanıtlanmaktadır. Genelde dönüş süremiz bundan daha az. Fakat bir hesaptan birden fazla talep geldiğinde taleplerin geliş saati, son gelen talebin geliş saati olarak güncelleniyor, böyle olunca cevaplama listemizde güncel bir talep olarak görünüyor ve sonlara düşüyor. Bu nedenle tüm öğrencilerimizden yaşadıkları sorun ya da soruları ile ilgili yalnızca bir talep oluşturmalarını ve bizden dönüş beklemelerini rica ediyoruz. 24 saat içinde, bize ulaştığınız zamanı göz önüne alarak aksiyon alıyoruz. Aboneliğiniz destek ekibimizce iptal talebinizin bize ulaştığı tarih esas alınarak iptal edildi ve ücret iadesi sağlandı. Banka kartı ile yapılan işlemlerin iadesi 7-14 iş günü, kredi kartı ile yapılan işlemlerin iadesi ise 1-3 iş günü içerisinde kart bankasına bağlı olarak hesaba yansımaktadır. İade sürecini bankanız yönetmektedir, iadenin biçiminin nasıl ve ne zaman olacağı konusunda en doğru bilgiyi onlar verecektir. Eğer ödeme taksit ile yapıldıysa, ilgili taksit tutarları önce banka tarafından tahsil edilir, sonrasında yapılan iadeye istinaden karta iade edilir. Bu süreçte son kullanıcı bu işlemleri +/- şeklinde hesap dökümünde görebilir. İadenin taksitli şekilde yansıması, bankaların iş akış süreçleri ile alakalıdır ve tarafımızdan müdahale edilemez. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

profile-icon Melisa 27 Ağustos 23:04

Cambly üye oldum ve üye olduğum andan itibaren aboneliği iptal ettim bununla ilgili günlerce zaten uğraştım maillerle ve tarafıma para iadesi yapılmadı bununla ilgili maile cevap verilmiyor 1 ay sonra abone iptali olacağı söyleniyor Okey tamam ama para iadesini lütfen yapın herkesin kendine göre borcu harcı var! Keseceğiniz ücret kalsın ona da Okey ama lütfen acil para iadesiii lütfennnn!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler