07 Haziran
#12079377

Çam Hotel Sorunları Saymakla Bitmez!

Şu an Cam Hotel'de konaklıyorum. Bu oteli ayarladığıma çok pişman oldum. Tam bir fiyasko, asla fiyatının oteli değil ben bu konu da mağdur oldum başkaları asla olmasın nedenleri;


1. Termal otel adı altında ama asla termal otel özelliğinde değil küçük bir havuzu var su sıcaklığı çok düşük, içeride ne yeteri kadar aşkı ne de dinlenmek için şezlong yeteri kadar var, ayrıca havuz çıkışı buz gibi ortama çıkıyorsunuz.


2. Soyunma dolapları, düş ve tuvaletler tam bir facia resimlerini paylaştığım dolaplar inanın belediye işletmesi olan otellerden bile kötü, spor salonunda bütün cihazlar bozuk, bisiklet turundan bahsediliyor ama mevcut bisikletlerin hepsi bozuk.
3. Odalarda ıslak çamaşırlarını aşacak bir aşkı veya balkon yok askılar bozuk ve resmini paylaşacağım bornoz temiz diye odaya bırakılmış. Temizlik vasat.
4. Yüzme havuzları temiz değil ve çok soğuk ve küçük bir Aquapark 'i var.
5. Yemeklerde et yemeği neredeyse hiç yok. Servis diye bir şey yok. Akşam yemeğinde çay bile yok. İkindi 16/16:30 arası verilen verilen çay ve ikramlar kaçırılırcasına 16:30' da hızlıca kaldırılıyor.
Özetle günlüğü yaklaşık kişi başı. 340 TL'ye gelen yarım pansiyon bir otel için kesinlikle değer karşılığı değil.


Sadece orman manzarası varlı o da Allah'ın verdiği bir güzellik, otel tarafından verilmiş bir hizmet değil.

Serkan Serkan 2.214 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Çam Hotel (Ankara) Temsilcisi24 Temmuz

    Değerli Misafirimiz Serkan bey, Öncelikle konaklama tercihinizde tesisimiz Çam Termal Resort & Spa Conventer Center'ı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz, tesisimiz sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına yeniliklerine devam etmektedir, yapmış olduğunuz olumlu veya olumsuz yorum ve puanlamalar ilerlememizde bizlere yol gösterici olmaktadır, iletmiş olduğunuz konular alanında sorumlu kişilerle paylaşılıp gereken aksiyonun alınması sağlanacaktır, umarız bir sonraki konaklamanız da sizlerin daha memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlarız, eğlenceli aktivitelerimiz , termal oteller arasında yeşil yıldıza sahip olması ile fark yaratan tesisimiz ve muhteşem doğamızla sizleri ağırlamaktan büyük keyif almaktayız, Sizleri ve sevdikleriniz en kısa sürede tekrar aramızda görmek isteriz, Bundan sonraki konaklamalarınızda size daha iyi hizmet verebilmek ve her türlü rezervasyon talepleriniz için, 0 552 226 06 34 nolu whatsapp numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

  • Serkan07 Haziran

    Resimler ancak 10 tanesini paylaşabildim.

Ziyaretçi Yorumları