18 Temmuz 2017
#8883140

Çam Hotel Para İadesinin Yapılmaması!

Çam Hotel'de 4 oda Temmuz 2017 1 gece konaklamalı 1840 TL nakit ödedik. Akşam yemeği açık büfe çeşit az lezzet çoğunda yok. Tatlılar iyi değil. Kahvaltı güzel çeşit bol ancak bu kadar. Havuz ve genel temizlik iyi. Bonesiz havuzlara girme yasak açık havuz hariç. Problem değil hemen ticarete dökmüşler 5 TL'den satın aldık kullanıyoruz diğer misafirler de kullanmayan çok fazla.


Bizim insanımıza bir düzeni bir şeyleri satarak alıştıramazsınız. Kaçı kaç kuruş dışarıda 0,50 kuruş. Ücretsiz dağıtın herkes alışır! Asıl mesele hesap kapatacağız masaj kullanmışız parasını hamamdan sonra hemen ödemişiz ve çıkarken tekrar aldılar. Yolda hesap yaparken anlıyoruz ki fazla almışlar söylüyoruz A** bey ilgileniyor pazartesi yatacak diyor pazartesi oluyor E** Hanım. Muhtemelen önümüzdeki hafta ödemeye alacağız. Hem suçlular hem de güçlüler. Özür dileyip hemen yatıracaklarına.

Rıza Rıza 9.316 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Rıza'nın Teşekkür Mesajı20 Temmuz 2017

    firmanın insan kaynaklarından gamze Hanım. teşekkür ederim. hatalarının kendilerinde olduğu hatalı personel arkadaşlarından dolayıda özür dileyerek ve iadeyi aynı gün hesabıma yatırdığı için.

Ziyaretçi Yorumları