18 Temmuz
#12288937

Çam Hotel Müşteri  Memnuniyeti Sıfır

Memnun değiliz!
1. Yemekler kötü. Geldiğimizin ertesi gününden beri mide bulantısı kusma ve isal yaşıyoruz. Lezzeti zaten geçtim midemiz mahvoldu. Bir aşçı krepi bile kötü yapmayı nasıl başarabilir?
2. Bayan havuzundaki dolaplarda kesinlikle güvenlik yok. İçeride görevli yok. Giyindiğimiz yerler kirli yeterli değil.
3. Futbolcu kampına denk geldik. Futbolcular spordan gelip kirli çamaşırlarını havlularını ayakkabılarını otel koridorlarına yerlere bırakıyorlar. O eşyalar akşamdan öğlene kadar koridorlarda yerlerde duruyor pis koku ve pis görüntü kimsenin umurumda değil uyarı yok. Fotoğrafları da mevcut.
4. Yemeklerde içecekler ücretli. Yemekte bedava olan tek içecek su. Onu da yukarı götüremiyoruz.
5. Masadayım yemeğe devam ediyorum ikide bir de görevliler gelip devam etmiyorsanız alalım diyorlar. Hayır zaten devam etmesem masadan kalkar giderim nedir bu?

Eşfa Eşfa 1.231 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Çam Hotel (Ankara) Temsilcisi23 Temmuz

    Değerli Misafirimiz Eşfa hanım, Öncelikle konaklama tercihinizde tesisimiz Çam Termal Resort & Spa Conventer Center'ı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz, tesisimiz sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına yeniliklerine devam etmektedir, yapmış olduğunuz olumlu veya olumsuz yorum ve puanlamalar ilerlememizde bizlere yol gösterici olmaktadır, iletmiş olduğunuz konular alanında sorumlu kişilerle paylaşılıp gereken aksiyonun alınması sağlanacaktır, umarız bir sonraki konaklamanız da sizlerin daha memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlarız, eğlenceli aktivitelerimiz , termal oteller arasında yeşil yıldıza sahip olması ile fark yaratan tesisimiz ve muhteşem doğamızla sizleri ağırlamaktan büyük keyif almaktayız, Sizleri ve sevdikleriniz en kısa sürede tekrar aramızda görmek isteriz, Bundan sonraki konaklamalarınızda size daha iyi hizmet verebilmek ve her türlü rezervasyon talepleriniz için, 0 552 226 06 34 nolu whatsapp numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

  • Eşfa18 Temmuz

    Çay saatindeyiz. Sabah kahvaltısından kalma domatesler bayat simitler birkaç günlük kekler önümüze koyuldu! Bu otelde bedava kalmıyoruz! Size ödediğimiz parayı da yıldızlarınızıda asla hak etmiyorsunuz. İnsanlarla dalga geçiyorsunuz resmen. Futbolculara özel çay saati ve ikram uygulaması yaptığınızı dün gördüm. Buradaki bu yemek rezaletini ulaşabildiğim herkese anlatacağım! Bir önceki şikayetimde futbolcuların kıyafetlerini koridorlara bıraktığından bahsetmiştim. Belgesi de ektedir.

Ziyaretçi Yorumları