15 Mart 2016

Calzedonia İlk Giymede Tüylenen Taytlar...

12.12.2015 16.41'de Brandium mağazanızdan satın aldığım termal tayt ilk kullanımda tüylenme yaptı, ürünü mağazanıza geri getirdim mağazada ki danışman değişim için merkeze göndereceğini söyledi. Uzun zaman haber alamadım daha sonra mağazaya gittiğimde hiç aramamalarına rağmen aradık size ulaşamadık dediler. Ürün değişim onayı gelmiş, fakat yerine verecekleri ürün olmadığını söyledi. Ürün bir iki güne gelecek ben size haber vereceğim diyerek beni gönderdi. Aylardır haber yok ve dün tekrar gittim ürün yok dediler yine, artık ürünü istemiyorum para iademi yapın dedim. Merkeze bildirelim yarın gelin alın dediler. Şimdi görüştüm nakit aldığım ürün için kart numarası istiyorlar ve 15 gün sonra ödeme iadesi alabileceğim söyleniyor. Derhal bu probleme son vermenizi rica ediyorum. 4 aylık süreçte bir ürün değişimi nasıl yapılamaz?

Ulkum 1.284 Okunma

Cevaplar

  • Ulkum 01 Eylül 2016

    12.12.2015 de alışveriş yapıyorum hemen akabinde ürünü ilk giymede tüyleniyor götürüyorum tespit için aldık diyor aylar sonra onay geliyor. Ama sonuç sıfır bugün 01.09.2016 defalarca aradım ve mağazalarına gittim ilgi alaka sıfır. Parasını verip aldığım üründe onlarda yazıklar olsun! !

  • Ulkum 19 Temmuz 2016

    Halen bir dönüş olmadığı gibi, satın aldığım üründe onlarda. Ücretini ödediğim üründe paramda onlarda markaya güvenim artık sıfır.!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön