04 Haziran 2016

Calvin Klein En Pahalı Markanın Ürününü Alıyoruz Kaliteli Diye Gel Gelelim Sorun Bizdeymiş..

23/09/2015' de Calvin Klein' da indirim vardı, bende ayakkabı aldım. Bende alışveriş hastalığı olduğu için hangi marka ne zaman indirim var takip ederim alırım kendime, her neyse yazlık ayakkabı aldım 2 tane ve yazlık olduğu için kışın giymedim babet tarzı ayakkabıları. Yaz başlarında giymeye başladım ve en sevdiğim ayakkabı olduğu için haftada ayda bir falan giyerim, bende bir de ayakkabı hastalığı olduğu için 25 çift ayakkabım var ve o en sevdiğim ayakkabı olduğu için iş yerinde falan giymiyordum bile.

Yani toplamda 20 kere falan giymişimdir ve yandan lastik tarafından açılma oldu ayakkabıda ve ben en küçük yerden yırtık olunca giyemem ayakkabıyı ve gerçekten fazla ürünüm olduğu için değişik giyinmeyi severim ve bende hatanın kesinlikle bende olduğuna inanmayıp hemen iadeye 19/05/2016 da verdim ve bugün 03/06/2016' da beni arayıp olumsuz dediler.

Abdurrahman 693 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahman03 Haziran 2016

    Ve o garantiye verdiğim ayakkabının şu an ki sezon fiyatı 349 TL. Ben indirimde aldım, sezonda alan insanlar o 349 TL'yi ne için veriyor 5-6 ay giyip yırtılınca iade edilince kabul görmediği için mi veriyor, veya kaliteli ve marka bir ayakkabının o fiyatı hakettiğini düşünerek yanlış mı yapıyoruz. Çok komik ya 20 kere giymedim o ayakkabıyı toplasanız, gerçekten böyle bir firmadan yapılmaması gereken bir yanlış. Ben tüketici olarak Calvin Klein dan bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum bu tutumlarından dolayı. Ayrıca o ayakkabıyı da lütfen tekrar inceleyip bana yenisini göndermenizi tavsiye ederim çünkü haklı olduğum konuda gerekirse mahkemeye giderim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön