Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Calve Ranch Sostan Kıl Çıktı!

profile
01 Ekim 2020
1.469

Birkaç gün önce A101 mağazasından Calve ranch sos almıştım. Ancak az önce kullandığımda sostan kıl çıktığını fark ettim. Acaba baharat mı diye kontrol ettim ancak baharat değildi. Calve gerçekten güvenerek aldığım bir markaydı. Ancak bu iğrençlikten sonra bir daha tercih etmeyeceğim. Gerçekten mide bulandırıcı bir olaydı.

Calve Ranch Sostan Kıl Çıktı!
Calve Logo
01 Ekim 2020 17:10

Benzer Şikayetler

Calve Acı Sos Alışverişi Sorunu

profile
15 saat önce
-

Marketten Calve Acı Peri Peri Sos alıp kasaya ödemeye gittim. Kasadayken acı sosları tek tek kapağını açıp kontrol ettim açılmış var mı diye. Acı peri peri sos'u açtığım anda birden patladı. Poşetlere vs. Sıçradı. Reyona gittiğimde çoğunun şiştiğini gördüm.

2

Calve Ballı Hardallı Sostaki Plastik Tat

profile
2 hafta önce
22

Calve ballı hardal sosu sırf Calve marka diye aldım fakat ilk denediğimizde çok fazla bir gaz kokusu vardı. Tadı yenecek düzeyde değildi acaba tarihi mi geçti diye baktık fakat almadan da tarihine bakmıştım çok yakın bir tarih değildi. Yine baktık ve geçmemiş olduğunu gördük. Birkaç gün kullanmadan ...

Calve Bozuk Ürün Sorunu

profile
22 Ağustos
15

Carrefour SA'dan Calve ballı hardallı ürün aldım daha 1 yıl var bitmesine son kullanma tarihine göre Bu kadar insan sağlığını riske atan bir koku ve tad görmedim. Kendilerine ulaşmama rağmen geri dönüş sağlamadılar. 20 gündür elimde bozuk ürünle bekliyorum. Durumun ciddiyetinin farkına varıp indirim...

Calve Bozuk Ürün Sorunu
Calve Bozuk Ürün Sorunu
1

Calve Hardal Sosta Yoğun Gaz Kokusu

profile
09 Ağustos
24

Calve hardal sos gaz kokuyor ve acımsı bir tat yenecek gibi değildi. Markaya güvenip aldım ama hayal kırıklığı oldu. Tadının acı olmasını anlarım ama resmen sosta gaz kokusu var bunu anlayamıyorum. Cidden sos bozuk sanırım bir daha markanın diğer soslarını tercih etmeyeceğim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Calve Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 3 sa 19 dk
Benzer Şikayet Yaz