sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Cakmaktasfreeshop (Instagram) Yanılttı!

Cakmak Cakmak09 Nisan 01:24

Kendilerine 130 Türk lirası karşılığında Ma** shuffle siparişi geçtim çünkü hiç kimse internette kendilerini şikayet etmemişti. Sonrasında yanıltıldım mı diye sorduğumda kargonun geleceğini beklememi söylediler. 

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Cakmak 08 Nisan 14:08

Kendilerine 130 Türk lirası tutarında Marlboro shuffle siparişi verdiğim Çakmaktaş Free Shop, herhangi bir mecrada şikayetlerinin olmaması dolayısıyla deneme amaçlı sipariş geçtiğim bir yer idi. @cakmaktasfreeshop ve kıratlı free shop isimlerini de kullanan satıcı, öncesinde sipariş dekontunu attığımda ertesi gün PTT ye verileceğini ve takip numarasının atılacağını söylemesine rağmen sonrasında soruşturmaya devam ettiğimde engelledi ve attığı bütün mesajları geri çekti. Açıkçası 130 TRY benim için çok büyük bir miktar değil ancak diğer vatandaşlarımızın da aynı yanıltıcılığa uğramaması adına bu siteye böyle bir kayıt bırakmak istedim. Telefon numaraları ve e mailleri hakkında bir bilgim olmadığından şikayetimde mail kısmına kendilerine ait olabileceğini düşündüğüm bir mail adresini yazacağım ancak lütfen şikayetim burada araştırma yapan insanlara ulaşsın ve başka insanlar kandırılamasın.

profile-icon Cakmak 08 Nisan 12:40

Kendilerine 130 Türk Lirası Değerinde Marlboro shuffle Siparişi geçmiştim çünkü internet üzerinde hiçbir yerde şikayet edildiğini görmedim. 130 lira benim için çok büyük bir miktar değil dolayısıyla bu şikayetimi tamamen başkalarının kandırılmaması adına geçiyorum. Acaba kendilerini başka bir merciye şikayet edebilmem mümkün mü? Türkiye sistemine aşina değilim dolayısıyla cevap alabilirsem çok memnun olurum

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular