15 Ağustos
#12425804

Çağdaş Şarküteri Reyonu Personelinden Şikayetçiyim

Çağdaş Market Ata Mahallesinden 230 TL'lik alışverişimizdeki tarihi yakın olan yumurtayı Keklik şubesinden değiştirmek istedik. Kasiyerle konuştuk tamam dedi şarküteri reyonundaki G** adında çalışan nereden aldıysanız oradan değiştirin dedi. Ooo herkes sizin gibi yapsa dedi. Daha sonrasında yumurtamızı istedik vermeyip hala konuşmaya devam ederek yumurtayı en son önümüze fırlattı ve yumurtalar tamamen kırıldı. Münakaşayı uzatıp oğlumla tartışmaya başladı diğer müşterileride oğluma karşı kışkırttı ve en son sonunda müşteriler oğlumu kolundan tutup dışarıya çıkardı kolları mosmor olmuş bir şekilde oradan ayrıldık. Gerekenin yapılmasını istiyoruz. Bayram bayram yaşadığımız rezillik yanımıza kar kaldı şikayet edeceğiz deyince de istediğin yere şikayet et diyerek tepki verdi.

Nermin Nermin 910 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nermin4 g

    . Çağdaş market şikayetlere karşı neden bu kadar ilgisiz. Çağdaş market Keklikpınarı şubesinde yaşadığımız sıkıntı için müşteri hizmetlerini aradık, firmaya e-mail attık, genel merkezine not bıraktık fakat ilgilenen olmadı. Demek ki bazı çalışanlarda bu durumu bildiği için müşterilere istedikleri gibi davranıyor.? ?

  • Nermin12 Ağustos

    Zincir market mantığıyla çalışan Çağdaş marketin Ata şubeden aldığımız ürünü Keklik şubeden neden değiştiremediğimizi personelin tavrının nedenini kamera kayıtları incelendikten açıklanmasını istiyoruz. İnsanın kendi parasıyla neredeyse dövülecek duruma getirilmesi için nasıl bir neden olmalı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler