19 Şubat 2013 #1640552

Çağ Termal-Çağ Hayme Sultan-MNT Anatolia Tatil Hakkı Vermiyor!

Devre mülk sattılar paramı peşin aldılar sinir hastası oldum sayelerinde . Biriktirdiğim parayı bankaya yatırdım ve tatile çağıracağız dediler aradıkça biz sizi geri arayacağız. yarın kesin halledilecek. haftaya tamam.


1 sene oldu ayıp günah . Defalarca defalarca aradım muhatap yok olanda senet yollamadan daha benden para istiyor tapu masrafı diye. Uykularım kaçtı halen daha ödediğim paranın borcunu ödemeye çalışıyorum.

Sema 328 Okunma

Cevaplar

  • Sema24 Nisan 2013

    Verilen telefon numarası arandığında yarım saat beklemem rağmen 2'ci sırada bekletildim böyle bir firmaya neden kimse yasal olarak yaptırım uygulamıyor halen daha. Bir tv programından bu konuyla alakalı çağırıyorlar böyle şeylerden hiç hoşlanmama rağmen mecbur bırakıyorsunuz insanları ticaret ahlakı denilen şey bumu?

  • Çağ Termal-Çağ Hayme Sultan-MNT Anatolia Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın S.Ö. ilgili şikayetleriniz incelendi. Firmamız her dönem 75 aileye promosyon hakkını sırası ile kullandırmakta. Öncelikle promosyon rezervasyon servisimizden sürekli aynı şikayet gelmekte. Promosyon hakkını kullanmak isteyen talep eden hak sahipleri kendilerinin talep ettiği tarihte rezervasyonun yapılması israrında olduklarından olumlu yanıt alamamaktalar. Firmamız promosyon rezervasyon servisi ilgili kayıt sırası ile ilgili rezervasyonları oluşturarak en az 60 gün önceden kayıtlı cep telefon numaralarına mesaj gönderilerek hangi tarihte promosyon kullanacağı bilgisi verilmekte. Şuan Nisan ayı sonuna kadar rezervasyonlar dolu olup Mayıs ayı kullanım hak sahipleri Sms bilgisi taraflarına ulaştırılmıştır. Ayrıca hiç bir kimse ödediği bedel konusunda tekrar ödemekle mükellef değildir. Yarın mesai saati içerisinde ilgili muhasebe birimi tarafından aranacaksınız. . Konu hakkında 0312 430 2050 Müşteri ilişkileri departmanımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön