01 Mayıs 2013 #1773136

Çağ Termal-Çağ Hayme Sultan-MNT Anatolia Sürekli Para İsteği!

Çağ Termal Hayme Sultan Tesisi 2.etap'tan 2008 yılında devre mülk satın aldım. Bir daire karşılığı 24 kişiden 350 TL ücret alınıyor ve aidat yetmiyor ikinci aidat isteniyor. Böyle bir düzen nerede var lütfen söyler misiniz? Aynı zamanda 2010 yılında beri satışta aman satamıyoruz. İlgililere ulaşamıyoruz.


Ulaşsak ta bizi hep oyalıyorlar ve 3 senedir oyalanıyoruz ve muhatap bulamıyoruz. Diğer devre mülklerde insanlar karla satabilirken bizler bugün yarı fiyatına dahi satamıyoruz. Lütfen ilgililer sesimizi duysun ve sorunlarımıza çare bulsunlar. Bizim paralarımızla maaş alan personel bize kaba davranıyorlar. Bir malı ucuz da pahalı da olsa bir müşterisi olur. Çağ termal tesislerinde bu yok...

Mustafa 546 Okunma

Cevaplar

  • Çağ Termal-Çağ Hayme Sultan-MNT Anatolia Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın M. Bey ilgili tesislerin anlaşılan üzerine şuana kadar hiç yönetim kurulu toplantılarına sanırım katılmamış gözüküyorsunuz. İlgili aidat talepleri tamamen apartman yönetimine ait olduğunu belirtmek isterim. Apartman yönetimi denetimi mali sorumluluklar tamamen ilgili üyeler yani sizler tarafından denetlenmektedir usulsuzluk yetersizlik fazlalık tasarrufu tamamen sizlere aittir. Mülkiyeti size ait olan bir yerin satış talebiniz tarafımızda emlak ofislerinde görülmemiştir. Apartman yönetimine ve emlak ofislerine ulaşabilirsiniz. Bizlerden bilgi almak istiyorsanız. Üye ilişkileri numaramız 0312 430 2050 0312 434 0409 dur. Mümnuniyetle bütün üyelerimize hizmet verdiğimiz gibi sizede veririz. iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön