07 Eylül 2013

Çağ Termal-Çağ Hayme Sultan-MNT Anatolia İnşaatı Bitiremiyor!

Yaklaşık 11 ay önce 2. etaptan bir devremülk aldım. Bu yıl biteceği söylenen 2. etap diye bir bina yok. 1. etap sadece kargaz halinde . Bizzat inşaata gidip gördüm. Yeni satışa başlayan Cesur Termal'i aradım, şirket devredilmiş, evraklar yeni şirkete gidecekmiş de tüm haklarımız saklıymış, hiç alakası yok.

Dadece aynı kişiler farklı isimlerle firma kurup insanları yanıltıyorlar. Bunun içinde Samanyolu TV gibi saygın bir kanalı kullanıyorlar. Haklarında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. 2. devre inşaatın değil , 2013 2015' de bile bitmesi mümkün değilken , 4. devre sattıklarını söylüyorlar. Firmaya telefonla ulaşmak mümkün değil. Bir robot operatör var, sadece aradığında bekletiyor. Çağ Termal-Çağ Hayme Sultan-MNT Anatolia 42 dakika bekletti.

Murat 695 Okunma

Cevaplar

  • Murat 12 Şubat 2014

    MNT Anatolia termal ve Cesur termal hakkında yasal işlem başlatanlar yorum yazabilirlermi?

  • Murat 17 Eylül 2013

    Firmanın ankaradaki bürosuna gittim o adreste böyle bir firma yok. başka bir firma sadece firmanın devrettiğini söylüyor ve firmayı devralan firmaya ait telefon numarası veriyor. firma devredildiğine dair herhangi bir resmi bildirim yok. cesur termalin şirket ortağı olarak bu firmayı devraldığı söyleniyor. ancak onlarda tehditvari bir şekilde "bizim sorunumuz değil ama siz mağdur olmayasınız diye inşaatı devam ettiriyoruz ve sizin haklarınızı vereceğiz" şeklinde konuşuyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön