Caffe Nero ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Murat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Caffe Nero Saygısız ve Aşırı Cesaretli Çalışanları

1.376görüntüleme
Murat
Murat 20 Eylül 2016 10:45

Kadıköy Caffe Nero şubesinin çalışanına kahvemizi niye posalı verdiğini sorduk kendisi bir şey olmaz ölmezsiniz şeklinde cevap verdi. Ben bu trajik cesaret sahibini anlamıyorum bu kadar çoluk çocuğu çalıştırarak ne yapmaya çalışıyor! Sütlü veriyoruz diyoruz içine sütü basıyorlar kahve kalmıyor. Müşteri hizmetlerini aradık siz numaranızı verin biz size ulaşırız dediler kimse bizi aramadı. Demek ki konforlu mekan yapmakla olmuyor bazı işler.

Murat
Murat16 Kasım 2016 01:15

Caffe Nero İngilitere den galiba kibirli elemanları da ithal ediyor. Caffe Nero 'un kahve ile ilgisi yok en azından Kadıköy Şubesi nin.

Murat
Murat22 Kasım 2017 05:43

Siz sadece şatafatlı mekanları kendine paravan yapmış bir acemi gurubusunuz ne kahveniz kahve ne de insanınız insan gibi insan. Starbucks in yanından geçemezsiniz. Çalışanlarınızın nasıl kahve yaptığını nasıl müşteriye davrandığını hakaret ettiğini iyi gözleyin bu kafayla adam olmaz batarsınız. Telefonumu verdim ne oldu diye bir aramadınız bile. O masaya sekreteri süs diye mi koyuyorsunuz. Basında ve sosyal medyada kalmayacak gidebildiği kadar yere kadar gideceğim siz müşteriye nasıl davranmasını gerektiğini öyle böyle öğreneceksiniz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon