Caffe Nero Oldukça Kötü!

Deniz Deniz07 Ekim 2019 09:07

Bugün Altunizade Capitol mağazanızdan arkadaşımın Selfy kampanyası hakkıyla bir alana bir bedava kampanyasından kahve almak istedim. Çalışanların öyle bir kampanyanın kendilerinde geçmediğini söyleyerek iki kahvenin de ücretini aldılar. Fakat kullandıkları tutacaktan, kahve kartlarına kadar her yerde Selfy reklamı mevcut. Bunu sorduğumda yeni açıldık eksiğimiz var cevabını aldık.

Şekerlik yeri mevcut değil sepet gibi bir yere koymuşlar. Bankoda peçete yok. Çalışanlar güler yüzlü değil. Aldığımız Çavdarlı sandviçi ısıtırken yaktıkları için her yeri kömürleşmiş. Kahvemi de bol sütlü istememe rağmen üst oranı oldukça azdı Barista'ya ürünü değiştirip değiştiremeyeceğini sordum.

Biraz kahveden dökelim üstüne süt koyalım cevabını aldım. Tekrar değiştiremiyor musunuz diye sorduğumda somurtarak peki dedi. Fakat bardağı aynı bırakarak kahveyi döküp yeniden koyduğundan bardağın sağı solu ıslandı etrafından kahve aktı.

Yeni bardak ve kapak almak çok mu zor veya müşteriye güler yüzlü davranmak. Yıllardır çok sadık bir Nero müşterisi olmama rağmen Capitol şubeniz tam anlamıyla fiyasko.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler