Caffe Nero Capitol AVM Şubenizde Çalışan Saygısızlığı

Buse Buse09 Ekim 17:53

Bağdat Caddesi'nde de yer alan iki şubenizin de müşterisiyim ve bu zamana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Bugün saat 15.15-16.30 arasında Capitol AVM şubenize annemle uğradık.

Dışarıdan yiyecek/içecek getirilmemesi konusunda girişte uyarı olmasına rağmen; çok kısa boylu, zayıf ve uzun siyah saçlı, daha sonra çalışanınız olduğunu öğrendiğimiz kadın, belirttiğim bu saatlerde yan koltuğumuzda oturarak, erkek arkadaşıyla "lahmacun" yiyordu.

Etraf kahve ve çay içilen bir mekandan çok, kebapçı dükkanı gibi kokuyordu.

Annemin belinin rahatsızlığından dolayı ve başka da koltuk olmadığından, bir süre yanlarında oturmak zorunda kaldık. Ve bu kokuyu bir müşteri olarak çekmek zorunda bırakıldık.

Lahmacun kokusundan rahatsız olduğumuz için boşalan başka bir yere geçtik. Yanlarından geçerken, kendisini kibarca uyardığımızda anlamsız bir şekilde kahkaha atarak lahmacununu yemeye devam etti!

Bu kadın çalışanınız, o esnada kasada görevli olan ve isminin E*** (?) olduğunu duyduğumuz çalışan arkadaşına seslenerek çevreye tüm rahatsızlıklarına aynı şekilde devam etti. Erol isimli bu çalışanınız da aralarında sohbet ederlerken lahmacun yediğini tabii ki gördü ama hiçbir uyarıda bulunmadı.

Müşterilerin dışarıdan yiyecek/içecek getirmesi yasakken, bir çalışanın lahmacun gibi kokulu bir yiyeceği AVM'nin yemek katı dururken, çalıştığı kurumda, Caffe Nero gibi bir dünya devinde, umursamaz bir tavırla tüketiyor olması ve müşterileri bu şekilde rahatsız etmesi kabul edilemez.

Vereceği hiçbir cevap olmadığından anlamsız şekillerde kahkahalar atması ise size temsilen orada bulunan çalışanınızın ciddiyetsizliğinin bir göstergesiydi.

En başta çalıştığı kuruma, sonrasında müşterilere saygısı olmayan bu kadın çalışanınız hakkında gereğinin yapılmasını ve çalışanlarınızın hizmet içi eğitimlere ise daha sık davet edilmesini öneririm.

Bu konuda geri dönüş bekliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Sinem 24 Ekim 07:17  

    Olay tamamıyla yanlış anlatılmış sebebi nedir? Yıllardır emek veren emekçiyi bu şekilde yalanlayarak adını karalayamaz ve "çok kısa boylu" şeklinde ifadeler kullanarak küçük düşüremezsiniz. Şimdi siz bir daha düşünün, egitim kime gerekli...

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler