Caffe Nero ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Caffe Nero Bizi Bizi Kovdular

3.382görüntüleme
Elif
Elif 20 Eylül 2018 09:13

20 dakika önce Merter şubenizden ayrıldık. Böyle saygısızlık böyle terbiyesizlik görmedim! Sürekli müşteriniz olarak grup halinde geliyoruz siparişlerimizi verirken i** hanım dövecek gibi siparişlerimizi aldığı yetmemiş gibi, yanlış sipariş vererek kendi hatasını biz sorun etmemize rağmen üstümüze yıkıp olay çıkardı. Arkadaşımız küçük boy Mochka istedi, i** hanım orta boy latte verdi. Yanlış olmasına rağmen arkadaşım sorun çıkarmadı aldı. Arkasından bizim yanımızda atıp tutup üstüne yürümeye başladı. Saygısızlık diz boyu. Bir de haklıymış bize içmeyin o zaman gidin gibi dedi.

Öğle saatinde şubeniz kalabalıkken bizi rezil etti tartışmaya başladık. Çalışma arkadaşları personel odasına sokmaya çalışırken bile bıraksalar dövecekmiş gibi üstümüze üstümüze yürüdü. Sizin gibi kurumsal bir firmaya bu davranış yakışmadı. Bir daha asla gitmeyiz. Bunu sosyal mercilere ve medyaya yansıtacağız. Sizin 10 TL kahvenize kalmadık. Biz müşteriyiz, hangi hakla bizi kovabiliyor? Hangi hakla bize hakaret edebiliyor? Böyle rezalet görmedim. Herkes bize baktı. Böyle personeller mi yetiştiriyorsunuz? İmajınızı böyle mi taçlandırıyorsunuz? Bu nasıl bir kurumsallık? Lütfen kamera kayıtlarını, ses kayıtlarını inceleyip geri dönüş yapın.

1 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi09 Aralık 2018 03:06
 

Gerekli makamlara şikayet edin bence şikayetvar.com pek bu konuda bir şey yapamaz. Öyle öküzleri hem işten çıkarırlar hem firmaya çok iyi bir ceza yazarlar.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon