10 Ekim 2014

Cafe Tur Pusetimizi Kaybedip, Sonra Sadece "Kusura Bakmayın" Dedi!

Paris seyahatimizde çocuğumuzun puseti varış havaalanında çıkmadı. Cafe Tur yetkililerinin konuya yaklaşımı çok ilgisizceydi. Onlardan tek işittiğimiz "durum nedir" diye sorunca sarf ettikleri "ilgileniyoruz" kelimesiydi. 1 ay bu şekilde bizi oyaladıktan sonra, yine kendimiz sormamız üzerine verdikleri cevap "kusura bakmayın bulunamadı" oldu.


Halbuki telafisi ne kadar mümkün bir şey kaybolmuştu. Sadece maddi değeri olan bir puset! Müşteri memnuniyetini düşünen bir firma olsaydı çok kolay çözülebilirdi. Gezerken pusetsiz kaldık, bu ayrı, ama eğer düzgün hamle yapabilselerdi bunu sineye çeker, olur böyle derdik. Bu ilgisizlik karşısında bir daha da Cafe Tur'u kullanmam, kimselere de tavsiye etmem.

Gülşah 3.153 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah23 Ekim 2014

    Laf çok. Çözüm yok.

  • Cafe Tur Temsilcisi17 Ekim 2014

    Merhaba, Değerli müşterimiz Gülşah Hanım'ın yaşadığı sorundan dolayı içtenlikle üzgün olduğumuzun bilinmesini rica ederiz. Gerçekleşen tüm turlarımızda operasyonel titizliğimize rağmen önceden öngörülmesi mümkün olmayan ve istisnai olarak yaşanan birtakım aksaklıklar olabiliyor ve birebir müdahale edemediğimiz durumlarla karşılaşabiliyoruz. Havayollarının yardımları ile akibeti belli olacak olan kayıp eşyanın bulunabilmesi adına havayolları ile birçok kez iletişime geçilmiş ancak pusete dair herhangi bir bilgi alınamamıştır. Havayolları ile iletişimimiz devam etmektedir. Bu bilgilendirme müşterimize farklı zamanlarda yapılmıştır. Saygılarımızla, Café Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön