05 Eylül 2017
Yorum Yap
#9341682

Cafe Tur İtalya Otobüsü Aşırı Konforsuzdu!

28 Ağustos -4 Eylül arası tatilimiz çok vasattı. Ülke içerisinde seyahat ettiğimiz otobüs aşırı konforsuzdu. Genellikle rehber tek bir restorana yönlendirme yaptı. Yol üstü turları ile aslında gidilmesi gereken şehirler bloke edildi. Örn. Son gün yapılan göl turu için sabah 8'de otelden çıkılmış ve ekstra tur için haddinden fazla zaman harcamasından dolayı 18.00'de Milano'ya giriş yapılıp 19.15'te otele doğru yola çıkılmıştır. Tüm otellerin alakasız yerlerde olmasından -yine Milano Otel'i için konuşursak taksi dışında bir ulaşım yoktur- tur dışında hareket çok sınırlıdır. Yol üstü turuna katılmadığımız için benzinlikte bırakıldık hem de o saatler arası siesta olduğu bize bildirilmeden (rehberin siesta olduğunu bildiğini düşünüyorum bilmemesi daha kötü), su bile bulamadan yaklaşık 3.5 saat güneşin altında kaldırım kenarında oturarak 5 orta yaşlı 4 genç beklemek durumunda kaldık.

Hande Hande 8.097 Okunma

Cevaplar

  • Hande08 Eylül 2017

    Savunma geldiğinde benimle iletişime geçmenizi rica ediyorum, teşekkürler

  • Hande07 Eylül 2017

    Otellerde minibar yok ve bazı kalınan yerlerde Wi-Fi bile ücretli. Fiyatın uygun olması günün sonunda zaten sizden çıkarılıyor ve diğerleri ile aynı ücrete geliyor aslında. Tur Hayallerini kurduğunuz şekilde değil. Venedik'te 1.5 saat, Milano'da 1 saat 15 dakika kalıp döndük. Tüm gün otobüslerde ve ekstra turlarda geçiyor. Oteller çok uzak ve ulaşımın olmadığı yerlerde olduğundan tekrardan merkeze dönmenizin bir anlamı kalmıyor. Veya gidiş dönüş yaklaşık 150 Euro verip taksi kullanılabilir!

  • Cafe Tur Temsilcisi07 Eylül 2017

    Merhabalar; Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için Café Tur ailesi olarak teşekkür ederiz. İlgili şikayet firmamız tarafından kayıt altına alınıp konu ile ilgili detaylı bir araştırma yapılmış ve misafirlerimiz ile bir kaç kez ile iletişime geçilip konu hakkında bilgi aktarımı sağlanmıştır. Yaşanılan olay ile ilgili Tur rehberin den yazılı savunma istenmiş olup konu ile ilgili ikazlar firmamız tarafından yapılmıştır. Gelecek periyotta oluşabilecek problemleri önleme fırsatı veren bu değerli geri bildiriminiz için en içten teşekkürlerimizi sunarız. Ek olarak bu olumsuz müşteri deneyimini telafi edebilmek adına bir sonraki seyahatlerinde kullanmak üzere misafirlerimize indirim çeki tanımlamış bulunmaktayız. Café Tur olarak satın aldığınız hizmet doğrultusunda sizlerin memnuniyetini sağlamak en büyük önceliğimiz. Saygılarımızla, Café Tur

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler