04 Eylül 2013

Cafe Tur Sürekli Ekstre Ücret İstiyor!

Cafe tur'dan 3 günlük Amsterdam turu aldım. İlk gün hava alanında karşılandım ve araçla Amsterdam şehir turu yapıldı. Sonrasında otele bırakıldım. Peki turlar ne zaman diye sorduğumda, turların hepsinin ekstra olduğu söylendi. Kısa bir şaşkınlıktan sonra onları da ödemeyi kabul ettim.

Bu sefer de Cafe Tur'un düzenlediği bu turda sizden başka kimse yok, 4 kişilik ücret öderseniz turları gerçekleştirebiliriz dediler. Şok üstüne şok yaşadım. Böyle olunca şehir merkezine gidip başka turlardan faydalandım. Görüldüğü gibi bazen ilave bir şey vermiyorlar.

Erkan 1.231 Okunma

Cevaplar

  • Cafe Tur Temsilcisi04 Eylül 2013

    Merhaba, Değerli misafirimiz Erkan Bey'den bu yaşanan yanlış anlaşılmalardan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Paket turlar, müşterinin ortak isteklerine göre düzenlenir ve tüm müşterilerin katılacağı şekilde planlanır. 3 gecelik bir turda tüm ekstra turlara katılım söz konusu olamayacağı için müşteri kendi talebine göre ekstra olarak düzenlenen turlardan dilediğini seçebilir veya serbest zamanlarda arzu ettikleri gibi gezebilirler. Eğer biz ekstra turları paket turlara dâhil edersek; misafirlerimizin tamamını o turlara katılmaya mecbur kılmakla beraber, katılmayı arzu etmeyenlerden de ücret talep etmiş oluruz. Biz ortak paydada tüm katılımcıların, katılmayı arzu ettiği panoramik şehir turunu pakete dâhil olarak sunuyor ve diğer turların arzu eden müşterilerimiz tarafından ekstra olarak tercih edilmesini öneriyoruz. Bu sadece bizim değil tüm tur şirketlerinin uyguladığı bir yöntemdir. Belirli turların ekstra olacağı bilgisi ve bu turların en az 4 kişilik katılımla düzenlenebileceği kuralı sitemizde Amsterdam tur programının altında aşağıdaki ibarelerle belirtilmekte ve ayrıca seyahat danışmanımız tarafından tur rezervasyonu esnasında müşterilerimizin dikkatine sunulmaktadır. Erkan Bey'in bu değerli bildiriminden seyahat danışmanlarımızın bu bilgileri müşterilerimize aktarma konusunda biraz daha titiz davranmaları gerektiğini gördük ve seyahat danışmanlarımızı bu konuda daha dikkatli olmaları konusunda bilgilendirdik. Amsterdam tur programında yer alan ilgili içerik: Günlük Turlar City Tour + Kanal Gezisi (Yarım Gün) 35 Euro* Grand Holland Turu (Tam Gün) 70 Euro* Marken-Volendam Turu (Yarım Gün) 35 Euro* Brüksel – Brugge Turu (Tam Gün/12 Saat) 95 Euro* * Opsiyonel tur fiyatları minimum 4 kişinin katılımına göre baz alınmıştır. 4 kişinin altında katılım olursa 4 kişilik ücret ödeyerek tura katılabilirsiniz. Saygılarımızla Café Tur

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön