Cafe Tur Pusetimizi Kaybedip, Sonra Sadece "Kusura Bakmayın" Dedi!

Gülşah M. |

Paris seyahatimizde çocuğumuzun puseti varış havaalanında çıkmadı. Cafe Tur yetkililerinin konuya yaklaşımı çok ilgisizceydi. Onlardan tek işittiğimiz "durum nedir" diye sorunca sarf ettikleri "ilgileniyoruz" kelimesiydi. 1 ay bu şekilde bizi oyaladıktan sonra, yine kendimiz sormamız üzerine verdikleri cevap "kusura bakmayın bulunamadı" oldu.

Halbuki telafisi ne kadar mümkün bir şey kaybolmuştu. Sadece maddi değeri olan bir puset! Müşteri memnuniyetini düşünen bir firma olsaydı çok kolay çözülebilirdi. Gezerken pusetsiz kaldık, bu ayrı, ama eğer düzgün hamle yapabilselerdi bunu sineye çeker, olur böyle derdik. Bu ilgisizlik karşısında bir daha da Cafe Tur'u kullanmam, kimselere de tavsiye etmem.

Etiketler :

Acenta Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülşah M.
  23 Ekim
  12:57

  Laf çok. Çözüm yok.

 • 17 Ekim
  17:51

  Merhaba,

  Değerli müşterimiz Gülşah Hanım'ın yaşadığı sorundan dolayı içtenlikle üzgün olduğumuzun bilinmesini rica ederiz.
  Gerçekleşen tüm turlarımızda operasyonel titizliğimize rağmen önceden öngörülmesi mümkün olmayan ve istisnai olarak yaşanan birtakım aksaklıklar olabiliyor ve birebir müdahale edemediğimiz durumlarla karşılaşabiliyoruz. Havayollarının yardımları ile akibeti belli olacak olan kayıp eşyanın bulunabilmesi adına havayolları ile birçok kez iletişime geçilmiş ancak pusete dair herhangi bir bilgi alınamamıştır. Havayolları ile iletişimimiz devam etmektedir. Bu bilgilendirme müşterimize farklı zamanlarda yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Café Turizm