28 Eylül 2016

Cafe Tur Para İadesi.

14.09-18.09 tarihleri arasında Cafe Tur'dan 4 gece 5 gün olarak İstanbul –Budva turu
satın aldım, dönüşümüz pazar 20:00 idi ancak Budva'da dün sabah 9:00 da olduğunu öğrendik. Dolayısıyla pazar günümüz heba oldu. Cafe Tur’dan birkaç kişiye belli bir miktar geri ödeme yapılacağını bildirdi ancak bize hiçbir şekilde geri ödeme yapılmıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı uçuşlarının ücretleri daha uygun olmasına rağmen THY'nin saatleri bize uygun olduğu için tura ekstra para verdik. Bu arada THY'nin İstanbul Budva uçuşu nisan ayından bu yana bu şekilde imiş?

Cafe Tur grubu satarken 4 gece 5 gün diye sattı ancak son günü kaldırarak bize fazladan 1 gece parası ödettiler. Yetkililerden bu mağduriyetin karşılanmasını ve bizden fazladan almış oldukları 1 gecenin parasının iade edilmesini talep etmekteyiz.

Özlem 10.407 Okunma

Cevaplar

  • Cafe Tur Temsilcisi28 Eylül 2016

    Değerli Özlem Hanım Merhaba, Öncelikle tatilinizin iyi geçmiş olması bizim için çok önemliydi. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı TYH dönüş uçuşumuzun saati değişti. Sizinde belirttiğiniz gibi yarım günlük bir tur kaybı yaşadınız. Konaklama prensiplerine göre ise 4 gece konaklama yaptınız. Durum her ne olursa olsun, hissetmiş olduğunuz olumsuzluğu haklı bir neden veya mazeretle gidermenin amaca uygun olmadığını kesinlikle biliyoruz. 1 gecelik konaklama bedelini biz üstelenerek iyi niyetimizi göstermiş olmayı ve anlayışınıza sığınmayı arzu ediyoruz. 1 Gece konaklama bedelinizin iadesi için, 26 Eylül Pazartesi günü muhasebe departmanımıza talimat gönderilmişti. Muhasebe departmanımız iadenizi ödeme günümüz olan (30 Eylül) Cuma günü için programlamıştı. İade programımıza göre iadeniz Cuma günü yapılmış olacaktır. Nezaket sahibi eleştirinizden ve iyi niyetinizden dolayı minnettar olduğumuzu bilmenizi arzu ederiz. Saygılarımızla, Café Tur

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön