03 Ocak 2014

Cafe Tur 100 Euro Fazladan Aldı!

İtalya Venedik turuna yılbaşı için katılımda bulunduk, fakat kaldığımız otel aile oteli değilmiş odadan çıkamadık . Gece yarısı zaten uyuyamadık. Ayrıca tura katılan herkes 199 Euro öderken , biz Cafe Tur 'dan aldığımız için 299 Euro ödedik. 100 Euro farkımızı istiyoruz vermiyorlar. Zorla para almadık diye laubali olarak ta cevap veriyorlar.

Ebru 3.342 Okunma

Cevaplar

  • Ebru14 Ocak 2014

    199 euro ödeyenden benim farkım nedir neden 100 euro fark ödedim sizin ayrıcalıgınız nedir insanlardan daha fazla para almak mı? hizmet aynı kalan otel aynı ucak aynı sizin farkınız nedir peki ?

  • Cafe Tur Temsilcisi06 Ocak 2014

    Merhaba, Değerli Misafirimiz Ebru Hanım Yılbaşı yurtdışı programlarından Venedik turu için web sitemizde yayınlanan 299 euro fiyatı değerlendirerek bizimle iletişime geçmiş ve rezervasyon yaptırmıştır. Venedik turunun fiyatı web sitemizde yayınlandığı ilk günden son güne kadar 299 euro olarak satışa sunulmuş, fiyatında herhangi bir değişiklik olmamıştır. Ebru Hanım’ın aynı otelde 199 euro ödeyerek kaldıklarını söylediği müşteriler, farklı tur firmalarının müşterileridir. Café Tur dışındaki farklı turizm firmalarının belirlediği tur bedelleri kendi tasarruflarındadır. Saygılarımızla, Café Tur

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön