Toplam çözüm sayısı
..
Cadence Boya ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Meltem'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma
ile

Cadence Boya Cadence Hybrid Multisurface Mi Bir Daha Tövbe.

27045görüntüleme
Meltem
Meltem 26 Mayıs 2021 06:58

Plastik sandalyelerimi rengini değiştirmek istediğim için araştırma yaptım ve cadence multisurface Hybrid boyaları hem kendi sitelerinden araştırarak hem de boyama dersi almış bir arkadaşımdan bilgi alarak Trendyol ®'dan satın aldım. İki kat boyama ve 2 kat taş vernikle boyadım. Her kattan sonra 24 saat bekledim. Sonuç; sandalyelerin boyaları çıkıyor emeğine mi yanayım, Parama mı yanayım. Nefret ediyorum bu şekilde ticaret yapan tüm kurumlardan.

Cadence Boya Logo
Cadence Boya26 Mayıs 2021 14:28

Meltem hanım şikayetiniz ile ilgili olarak numaranızı yolladığınız takdirde sizi arayacağız. Boya öncesinde Primer Plastik astar boya kullanmanız gerekmektedir. Tam kuruma sağlandıktan sonra boyama işlemi yapılmalı 24 saat kuruduktan sonra ikinci kat sürülmeli yine 24 saat beklenip vernik sürülmeli.

Meltem
Meltem26 Mayıs 2021 14:55

Sitenizde boyanızla ilgili açıklamanız şu şekilde; Ahşap, cam, seramik, porselen, kumaş, polyester, deri, plastik, metal, duvar, strafor ve kağıt gibi tüm yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlayan boyadır. Ben yine de zımpara yaparak uyguladım, açıklamaya bunu da yazmanız gerekirdi, üstelik boyanın üstünde de herhangi bir açıklama yok. Yani savunmanı son derece yersiz. Mail göndermiştim info nuza oradan ulaşırsanız bana telefonumu paylaşayım.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile