Toplam çözüm sayısı
..
Cadence Boya ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
Yeni karşılaştırma
ile

Cadence Boya Cadence Hibrit Multisurface Boya Kalkıyor

7822görüntüleme
Ali
Ali 01 Eylül 2021 17:31

Cadence hibrit multisurface boya ile mutfak tezgahını boyadım. Üç kat 24 saat ara ile boyadım ve bir hafta sonra taş vernik attım ama sonuç hüsran daha iki gün olmadan boya kalktı. Ayrıca leke tutuyor. Videolardaki uygulamalar ile alakası yok. Günlerce uğraş, emek, verilen paralar çöp oldu. Ürün satışlarında astarsız zımpara sız boya ve sonuç garanti ediliyor maalesef durum bu ama

Cadence Boya Logo
Cadence Boya01 Eylül 2021 18:01

Ali bey, boyanın kalkmasının iki nedeni olabilir, alttaki zemin parlaksa parlak zemin astarı sürülmeliydi eğer parlak değilse hafif zımpara atıp yüzeyin iyi temizlenmesi gerekirdi. Ayrıca birinci kat boyanın inceltilerek sürülmesi doğru olur. Biz müşterilerimize bu konuda gerekli bilgiyi veriyoruz. Yüzlerce kullanıcımız boyalarımızdan son derece memnun kullanımdaki bazı hatalar maalesef sıkıntı yaratabiliyor. Ürünün resmini çekip yollarsanız ve 0216 5343225 numaradan bizi ararsanız size yardımcı olabiliriz.

Ali
Ali02 Eylül 2021 20:28
Cadence Boya Cadence Hibrit Multisurface Boya Kalkıyor
Cadence Boya Cadence Hibrit Multisurface Boya Kalkıyor

İnternet sitenizdeki ürün açıklamasıyla sizin önerdiğiniz çelişiyor. Ürün açıklamasında ""Astar ve zımparalama gerektirmez"" yazıyor siz zımpara ya da astar gerekiyor diyorsunuz. Boya için o kadar emek ve masraf sonrası bu açıklama sizce doğrumu Ürün alırken mutfak tezgahını boyayacağım dediğimde ilgili kişi ürünün her türlü yüzey için uygun olduğunu sadece su ile temas eden ve çok kullanan yerler için taş vernik kullanmamızı söyledi sonuç fotoğraftaki gibi en küçük darbede soyulup geliyor boya. Sonuç olarak uygulama hatası şeklinde yaklaşım doğru değil.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Özlem
Özlem30 Ekim 2021 17:24
 

Maalesef bende belirtilen şekilde mutfak tezgahımı boyadığım halde soyuluyor. Bir ay olmadan soyulmalar başladı. Ne büyük emekle yapmıştım sonuç hüsran!

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile