Toplam çözüm sayısı
..
Cadence Boya ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Alev'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Cadence Boya Bozuk Ya Da Etiket Hatalı Boya Mağduruyum

16747görüntüleme
Alev
Alev 16 Temmuz 2020 18:55
Çözüldü Çözüldü
Alev'in Teşekkür Mesajı
“Köksal bey ve uzman ekiplerine teşekkürü bir borç bildiğim için yazmak istedim. Şikayetim üzerine o kadar ilgili, alakadar, yardım sever, güler yüzlü ve profesyonel bir uzman gönderildi ki basıma böyle bir olay geldiği için mutlu oldum diyebilirim. Bünyenizde bu kadar pozitif, isini bilen ve seven çalışanlar bulundurduğunuz için çok ama çok teşekkür ederim. Cadence markasına yakışan çok güzel bir hareket oldu. Minnettarim🙏🏼”

Satın almış olduğum Cadence markasına ait olan boyanın bozuk ve ambalajının yanlış basımından kaynaklanan bir mağduriyet yaşamaktayım. Son rötuşlarını kapatmak için sipariş verdiğim boya önceki kullandığım boya ile aynı ürün koduna sahip olmasına rağmen içindeki boyanın rengi ve yapısı tamamen farklıydı. Fakat boyanın üzerindeki kodların aynı olmasından dolayı ve söz konusu olan firma Cadence olunca bizim algımızda bir yanlış vardır dedik ve boyaya devam ettik. Kuruduktan sonra aradaki renk farklılığı inanılmaz kötüydü. Yetkililere ulaşmaya çalışdıysak da hiç kimse muhataba alıp herhangi bir açıklama dahi yapmadı. Şu anda tam bitti derken verdiğim tüm emeklerimin çöpe gitmesine mi yoksa dünyaca ün salmış bu denli iyi bir markanın verdiği hasarı dahi telafi etmesine mi, bırak insan yerine koyulmayı bir muhatap dahi bulamama mı yanayım bilemedim. Çelik kapım, 4 adet gömme dolabım kötü durumda. Mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum... Tüketici olarak haklarımın sonuna kadar peşine düşeceğimi. Buradan Sikayetvar.com ® aracılığı ile Cadence yetkililerine sesleniyorum.

Alev
Alev23 Temmuz 2020 00:57

Köksal bey ve uzman ekiplerine teşekkürü bir borç bildiğim için yazmak istedim. Şikayetim üzerine o kadar ilgili, alakadar, yardım sever, güler yüzlü ve profesyonel bir uzman gönderildi ki basıma böyle bir olay geldiği için mutlu oldum diyebilirim. Bünyenizde bu kadar pozitif, isini bilen ve seven çalışanlar bulundurduğunuz için çok ama çok teşekkür ederim. Cadence markasına yakışan çok güzel bir hareket oldu. Minnettarim🙏🏼

2 Yorum

Yasemin
Yasemin18 Temmuz 2020 12:06
 

Aev Hanım merhabalar boyanız hangi renk bende şu an aynı sorunu yaşıyorum. Eğer aynı renkse yanlış dolum var demektir.

Alev
Alev18 Temmuz 2020 15:12
 
Cadence Boya Bozuk Ya Da Etiket Hatalı Boya Mağduruyum
Cadence Boya Bozuk Ya Da Etiket Hatalı Boya Mağduruyum

H004 antik beyazda sorun cıktı

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile