Toplam çözüm sayısı
..
Cadence Boya ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
Yeni karşılaştırma
ile

Cadence Boya Aynı Renk İsmi İle Farklı Ton Boyalar Üretiyorsunuz

24545görüntüleme
Kezban
Kezban 10 Mart 2021 23:30
Cadence Boya Aynı Renk İsmi İle Farklı Ton Boyalar Üretiyorsunuz
Cadence Boya Aynı Renk İsmi İle Farklı Ton Boyalar Üretiyorsunuz

Cadence marka very chalk boyalardan aldım. 1 kat sürmeden 120 mil olan boya, orta boy bir dolaba bile yetmiyor, bitti. Koyu arduvaz gri very chalky boyası almıştım. 2. Kati atacağım, pahalı olduğu için multi surface koyu arduvaz gri aldım ( daha hesaplı ) renk ismi aynı olmasına rağmen aman Allahım renkler farklı benim bütün emek boşuna gitti mi! Aynı renk ismini kullanıp neden farklı ton boya satıyorsunuz? Ayrıca 120 ml boya çok az fiyat pahalı... Aynı renk ismini verip farklı ton boya satıyorsunuz. Hata!

2. Ayna effect sprey boya aldım 25 TL! Aman Allahım yine aynı şey çalkala püskürt! Yahu bir karış yeri kapatmadı. Nerede ayna effect bildiğin akmış gri bir şey oldu. Kaç şişe ayna effect alınca 50 cm lik cam da ayna effect oluyor? 10 şişe mı 250 TL gider ayna alırım. Uygulamayı da doğru yaptım camın arka yüzeyinden uyguladım.

Ben cadence videolarına bakıp bir heves aldığım boyaların sonuç vermek bir yana ekonomik olmadığını fiyat kalite sonuç orantısı olmadığına karar verdim. Coğu şey fos! Ayna effect 25 TL parama acıdım. Boyalara verdiğim paraya ne diyeyim. Diğer marka boyayı kullanan biri olarak ondan hiç şikayetim yoktu, sırf sizin su youtuberlarınızın videolarına kapıldım. Eğer bu kadar uğraşıp boyadığım dolaplar bir de soyulursa, renk atarsa her yerde sizi anlatacağıma emin olabilirsiniz.

Cadence Boya Logo
Cadence Boya11 Mart 2021 11:49

Boya renk isimleri aynı olsa bile çeşitli boyaların kimyası ve dokusu farklı olduğu için renk farklı olacaktır. Boyamaya başladığınız boyayla devam etmelisiniz. Bir dolap için120 ml boya yetmeyebilir zemin rengi emiciliği dokusu kullanılacak boya miktarını etkiler. Ayna efekt boya kullanımında tek noktaya fazla sıktığınızda az yer boyanır spreyi doğru kullandığınızda daha geniş alan boyanır. Boya uçtuğu için çok yukardan sıkmayınız.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Filiz
Filiz07 Nisan 2021 10:53
 

Diğer boyadan şikayetim yoktu demişsiniz o boyanın markasını söyler misiniz?

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile