26 Ekim 2016

Cadde Hare Skandal Düğün!

Aylar öncesinden Cadde Hare wedding firmasının avlu kır düğün bahçesini tuttuk. Firma yetkilisi s*** Ü*** ile yaptığımız konuşmada çoğunlukla para ön plandaydı. Fakat düzgün bir organizasyon olması için her şeyi göze almıştık. Ballandıra ballandıra anlatılan profesyonel gibi görünen organizasyon tam bir kabustu. Düğünün yapıldığı alanda gelin ve damada ait bir masa hazırlanmamıştı.

Bizle hiçbir şekilde ilgilenilmedi. Nikah saati gelmemiş olmasına rağmen apar topar nikaha çağrıldık. Anons diye bir şey olmadığından misafirler ne nikahla ilgili ne de düğün dansıyla ilgili hiçbir şeyden haberdar olamadılar. Fotoğrafçı ve kameraman tam düğün dansına çıkacağımız sırada önümüzü kestiler ve düğün dansı ile ilgili koreografi diye bir şey kalmadı. Misafirler de sürekli bize düğünle ilgili şikayetlerini ilettiler.

Begüm 1.697 Okunma

Cevaplar

  • Cadde Hare Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Begüm T., Şikayetinizi inceledik ve aşağıda şikayetinize dair ekleri bilginize sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmış olduğumuz için organizasyon süreci ve öncesinde çiftlerin isimlerine özel açılmış organizasyon formlarına sizden almış olduğumuz cevaplar doğrultusunda notlar almakta ve o notlar doğrultusunda organizasyonlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Daha önce herhangi bir şikayete maruz kalmamış olmamızın sebebi de budur ki bu durum siz ve diğer müşterilerimiz için olumlu referans olacaktır. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön