22 Nisan 2013

Cacharel Basen Kısmında İncelme!

01. 02. 2011 tarihinde Bakırköy Capacity Cacharel mağazasından satın aldığım takım elbisenin pantolunun da beklenmedik bir şekilde aşınma ve incelme meydana geldi. Takım elbise satın alındığı tarihten itibaren , ofis ortamında en fazla 10 kez giyildi. Bana göre kumaş defosu olarak gözüken bu durum "Tüketici iadesi bilgi ve inceleme formu" doldurularak inceleme için fabrikaya gönderildi.

Emsal olarak, diğer markalardan satın aldığım en eskisi 10 seneden daha eski olan takım elbiselerimde bu ve benzeri bir hiçbir sıkıntı meydana gelmemiştir. Benimle irtibata geçildiği takdirde fatura ve inceleme formuna ait kopyaları iletebilirim.

Bilal 196 Okunma

Cevaplar

  • Bilal29 Nisan 2013

    Cacharel firması ile ilgili diğer şikayetleri incelediğinizde, firma tarafından şikayette bulunan kişiye verilen mesajın çözüm odaklı olmadığı, sadece ilgi gösterildiğine dair bir mesaj olduğunu anlayabilirsiniz. Bana telefonda verilen cevap; ürünü satın almanızdan itibaren 2 yılın üzerinde zaman geçtiği için yardımcı olamıyoruz. Sonuç şu ki, ben ürünü aldıktan sonra 6 ay içersinde tahimini olarak en fazla 10 kez giydim ve bu gizli ayıp ortaya çıktı. 2 yıl değil zamanında sıkıntıyı firmaya iletmeme rağmen istenilen sonuç alınamadı. En azında telefonda arayıp ilgilendikleri için teşekkür edelim.

  • Cacharel Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Müşterimize konu hakkında bilgi iletildi. Saygılarımızla, Cacharel Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön