Cacharel Yanlış Beden Pantolon Verdi.

İnanç A. |

Cacharel Ankamall mağazasından 2 adet pantolon aldım. Mağazada pantolonların birini denedim, diğerini aynı beden olduğu için deneme gereği duymadım. Pantolonlarımızı aldık ve mağazadan ayrıldık. Ertesi gün pantolonlardan birini denediğimde diğeriyle beden olarak bariz farklı olduğunu gördüm. Ayrıca boyu da uzundu. Herhalde ben yanlış anladım diyerek pantolon paçasını kısaltarak tekrar geri aldım.

Pantolonu giydiğimde beden olarak gerçekten problemli olduğunu gördüm. İade için gittiğimde pantolonu geri almadılar. Almamakla birlikte sert bir tepkiyle karşılaştık. Bir arkadaşımda aldığı cekette aynı sorunu yaşamış. Beden etiketleri bu firmada yanlış basılıyor.

Etiketler :

Bayi Personel Model ve Beden

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İnanç A.
  31 Ağustos
  18:09

  Firmadan iletişime geçen olmadı. Rezalet bir firma gerçekten.

 • İnanç A.
  17 Kasım
  18:13

  Şikayetin tarihi ağustos 2014, firmanın cevabı kasım 2015:))) Bu arada firmadan benimle iletişime geçen olmadı. Olmasına da gerek yok zaten. Cacharel ile ilgili ben gerekeni çevreme söylüyorum zaten.

 • 09 Kasım
  17:54

  Sayın İlgili,

  Konunun çözümü için müşterimiz ile iletişime geçilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Cacharel Müşteri Hizmetleri

 • İnanç A.
  15 Ağustos
  12:59

  Bu firmanın müşteri memnuniyetiyle ilgili yaptığı hiçbirşey yok. Çevrem, yaptığım iş nedeniyle çok geniş, herkese kötü reklamını yapacağım bu firmanın. Bu saatten sonrada aramasınlar beni lütfen.

 • İnanç A.
  10 Ağustos
  22:09

  Firmadan henüz bir bilgi verilmedi.