04 Ağustos 2014

Cacharel Yanlış Beden Pantolon Verdi.

Cacharel Ankamall mağazasından 2 adet pantolon aldım. Mağazada pantolonların birini denedim, diğerini aynı beden olduğu için deneme gereği duymadım. Pantolonlarımızı aldık ve mağazadan ayrıldık. Ertesi gün pantolonlardan birini denediğimde diğeriyle beden olarak bariz farklı olduğunu gördüm. Ayrıca boyu da uzundu. Herhalde ben yanlış anladım diyerek pantolon paçasını kısaltarak tekrar geri aldım.

Pantolonu giydiğimde beden olarak gerçekten problemli olduğunu gördüm. İade için gittiğimde pantolonu geri almadılar. Almamakla birlikte sert bir tepkiyle karşılaştık. Bir arkadaşımda aldığı cekette aynı sorunu yaşamış. Beden etiketleri bu firmada yanlış basılıyor.

İnanç 1.113 Okunma

Cevaplar

 • İnanç31 Ağustos 2016

  Firmadan iletişime geçen olmadı. Rezalet bir firma gerçekten.

 • İnanç17 Kasım 2015

  Şikayetin tarihi ağustos 2014, firmanın cevabı kasım 2015:))) Bu arada firmadan benimle iletişime geçen olmadı. Olmasına da gerek yok zaten. Cacharel ile ilgili ben gerekeni çevreme söylüyorum zaten.

 • Cacharel Temsilcisi09 Kasım 2015

  Sayın İlgili, Konunun çözümü için müşterimiz ile iletişime geçilmiştir. Saygılarımızla, Cacharel Müşteri Hizmetleri

 • İnanç15 Ağustos 2014

  Bu firmanın müşteri memnuniyetiyle ilgili yaptığı hiçbirşey yok. Çevrem, yaptığım iş nedeniyle çok geniş, herkese kötü reklamını yapacağım bu firmanın. Bu saatten sonrada aramasınlar beni lütfen.

 • İnanç10 Ağustos 2014

  Firmadan henüz bir bilgi verilmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön