06 Eylül
#12561093

Bynogame Ürün Bilgisi Bile Vermeyen Canlı Desteği

Yakın zamanda Bynogame’nin pazar kısmından bir ürün aldı. Alışveriş sorunsuz geçti ve bu nedenle aynı satıcıdan yeniden ürün satın almak istedim. Ürün listesine gittiğimde aynı ürünü göremedim. Satıcının ismini not etmediğimden dolayı ismini öğrenmek için yazışma geçmişimize baktım. O kısımda satıcının ismi görünmüyor ancak ürünü incele kısmı var. İncele dediğimde tüm satıcılara ait tüm ürünlerin listesi karşıma çıktı.


Satıcının ilgili ürünü kaldırdığını düşünerek canlı destek kısmına yazdım. Durumu anlattım ve satıcının ürünlerinin linkini vermelerini istedim. (Bynogame sitesinde satıcıların ismine tıkladığınızda tüm ürünlerini görebiliyorsunuz.) bana akıl almaz yanıtlar gelmeye başladı. Sürekli listeye bakınız deniliyor. Şimdi listede binlerce benzer ürün var ve aralarından seçmek imkansız. Arama yapmaya çalıştım arama kısmı da oldukça sorunlu. Satıcının özel bilgileri değil sadece ürünlerinin listesini istediğimi belirtmeme rağmen bana ayrı bir liste olarak bulunmadığını belirttiler.


Yukarıda belirteyim böyle bir liste var ve dileyen herkes ulaşabiliyor. Listeye ulaşmak için satıcının ismine tıklamanız yeterli. Bir türlü en azından önceki alışverişimi kimle yaptığımı söylemedikleri gibi ısrarla listeye bakmam gerektiğin söyleniyor. Hatta kendilerine rastgele bir satıcının ürün listesinin linkini atmama rağmen yanıtları değişmiyor.


Sadece yeniden alışveriş yapmak istiyorum ve sitedeki sorun nedeni ile satıcıyı göremedim yardımcı olmak yerine sorunu yokuşa sürüyorlar. Her yerden ulaşmaya çalıştım destek taleplerim kapatılıyor. Instagram ve Facebook sayfalarından yazdım, telefonlarını aradım sonuç yok. En son bir telefon geldi ve yine ısrarla aynı şeyleri tekrarlıyorlar. Sadece basit bir ürün bilgisi nedeni ile yaşadığım sorunu iletmek için kimseye ulaşamıyoruz.


Telefonda ürünü ile ilgili sorunum olup olmadığı konusu geliyor ben zaten kendi imkanlarım ile ürüne zor bela ulaşarak satın aldım ve sorunum yoktu. Zaten sorunsuz olduğu için yeniden alışveriş yapmak istedim. Tek istediğim "x" isimli ürüne buradan ulaşabilirsiniz denilerek bir link verilmesi idi ancak başarılı olamadım.


Sitelerinde satılan ürünü söyleyemeyen bir platform ile karşı karşıyayız umarım bu sorunlarını düzeltirler.

Görkem Görkem 5.359 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Görkem'in Teşekkür Mesajı08 Eylül

    Az önce kendileri ile görüşmek yaptık ve sorunumun çözüldü, ilgileri için teşekkür ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları