sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Bynogame Ödeme Gecikmesi

Rifat Rifat2 hafta önce

07.05.2020 'de acil nakide ihtiyacım olduğu için elimde bulunan cs GO envanterini acele ile piyasanın çok altında rakamlara elimden çıkarttım. Siteden 14.30 sularında banka hesabıma çekim talebi verdim ve bana en geç saat 16.00 'da hesabıma yatacağı yönünde bir ileti aldım ancak aradan 24 saatten fazla bir süre geçmesine rağmen halen daha hesabıma bir yatırım olmadı.

Sitede çekim durumunda '' talep edilen tutar havale yapıldı '' yazıyor, ancak hesabıma para gelmedi 2 gündür canlı desteğe yazmama rağmen gerekli birime ilettik size döneceğiz cevabını alıyorum. Bu rezilliğin üstüne bir daha ne bu site kullanırım ne de tavsiye ederim.

Cevaplar

Bynogame Logo Bynogame 2 hafta önce

Değerli Üyemiz, Yapılan incelemelerimizin sonucunda kazançlarınızdan elde ettiğiniz tutarı banka hesabınıza talep ettiğinizi görüntüledik. Kazançlarınız girdiğiniz bilgilere gönderilmek üzere ödeme kanalına yönlendirildi. Banka kaynaklı bir nedenden dolayı ödemeniz site bakiyesine tekrar eklendi. Yeniden bir ödeme talebi oluşturdunuz ve tutar hesabınıza aktarıldı. Daha sonraki işlemleriniz ile ilgili bilgilendirme yapmak için sizi aradık fakat tarafanızdan yanıt alamadık. Saygılarımızla ByNoGame Türkiye'nin Oyun Ağı

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler