20 Ekim
#12818436

Bynogame Mağduriyeti

Bynogame isimli site üzerinden Dota2 ilanları satıyorum. Malum kendileri alırken %60 kesinti yapıyorlar, karaborsa seviyorlar. Ben de ilan ekleyip yine %15 bunlara komisyonumu ödeyerek %2'de ödemeyi alırken ödeyerek kabullendiğim zararla satışa koydum 30 tane ürünü.


Bana SMS geldi ilanın satıldı desteğe gel diye 1 saat süresi olan ilana işten izin alıp 10 dakika geçmeden bağlandım. Merhaba kime teslim ediyorum yazdım. Ardından bana hemen 1 saat içerisinde teslim etmediğiniz için iptal edildi dediler. Henüz 10 dakika olduğunu gösterdim bu seferde alıcının trade banı varmış ondan iptal edildi yalanını söylediler. Sonra ilanı alan kişiye ulaştım ve öğrendim ki kendi ellerinde bulunan aynı ürünleri elden çıkarmak için benim satılan ilanımı iptal etmişler.


Bunu yüzlerine vurunca da utanmadan beni tehdit ettiler. Çöpe atarım yine satmam bu site üzerinden hiçbir şeyi. CİMER ve MASAK'a da gerekli şikayet de bulundum.

Cemil Cemil 3.451 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Cemil'in Teşekkür Mesajı26 Kasım

  Teşekkürler, İyi çalışmalar.

 • Cemil26 Kasım

  Hem Firmaya süreci sabırla yönetmiş oldukları için, hem de Personellerinden Emine Hanıma gerek telefon gerekse de Canlı Destek üzerinden yardımları için teşekkür ederim.

 • Cemil24 Kasım

  İlan işlemlerinde alışveriş esnasında site personeli harici, yani alıcı kişi olan iletişimimden kaynaklı bir problem yaşadığımı geç anlamış bulunmaktayım. Alıcı kişinin Steam üzerinden verdiği yanlış bilgi doğrultusunda Bynogame sitesi ve çalışanlarına haksız ithamda bulunduğum için özür dilerim. Problem tamamen alıcı kişinin beni yanlış yönlendirmesinden kaynaklıymış.

 • Bynogame Temsilcisi20 Ekim

  Merhaba, Sitemizde kayıtlı telefon numaranız ile örtüşen üyelikten tamamen farklı bir isim ile şikayet oluşturmuşsunuz. Konuşma geçmişinizi ve işlemlerinizi incelediğimizde belirttiğinizden çok daha farklı bir durumun söz konusu olduğunu tespit ettik. Sitede kullanıcıların iptal olan bir işlemde birbirleriyle iletişim kurması mümkün değildir. Bu da sizin alıcıyla konuşamayacağınızı doğrular. İptal edilen işlemde alıcının takas yasağı skin teslimatını engelleyeceği için 1 saat dolmadan iptal edilmiştir. Bu iptal aksine satıcının ilanını farklı kişilerin değerlendirmesi için avantaj sağlar. Bize ait bir skini alması için iptal etmeyeceğimizi hızlı teslimat skinlerinde ilgili oyuna ait ilanların ne kadar kısa sürede satıldığıyla da anlayabilirsiniz. Bizesat işlemleri için fiyat oranları Steam Analyst üzerinden % 50 kesintiyle gerçekleştirilir. ByNoGame sizi tehdit etmemiş sadece sizinle çalışmayı kesmiştir. İlettiğiniz farklı siteyle bir ilişiğimizin bulunmadığı sitemiz üzerinden de birçok kez duyurulmuştur. Tamamen kendi kurmuş olduğunuz yapılanmanın reklamını yapmak için bizi bu şekilde lanse etmeniz doğru değil, konuyla ilgili sizi aramayacağız, size çalışma hayatınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla ByNoGame Türkiye'nin Oyun Ağı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler