26 Ekim 2016 #6769369

Buzel Elektrik Değişim Cihazını Vermiyor

Migros'tan almış olduğum Raks RK-185 Perfect Curl saç şekillendiricisi 7 veya 8. kullanımda saçı içeri almamaya başladı. Teknik servisinin Sakarya Buzel Elektrikli Ev Aletleri Yetkili Servis olduğunu araştırıp öğrendikten sonra, 22/07/2016 tarihinde servise bıraktım. Bıraktıktan 20 gün sonra gittiğimde ürünün tamir olamayacağını ve garanti kapsamında olduğundan yenisi ile değiştirileceğini, yeni ürünün kısa sürede geleceğini söylediler.


Bir hafta sonra aradığımda ürünün daha gelmediğini, geldiğinde haber verileceği söylendi. O zamandan bu yana çeşitli aralıklarla aramama rağmen, telefonu açan kişinin ilgilenen kişi burada yok geldiğinde kendisine iletip size geri dönüş yapılacak diyerek hep bir oyalama taktiği içerisine girildiğini görmekteyim. Servise kendim gittiğimde de ilgilenen arkadaş burada yok, bizim bilgimiz yok gibi aynı şeyleri söylüyorlar. Bugün (24/10/2016) tekrar aradım gene aynı.

Gülfiye 479 Okunma

Cevaplar

  • Gülfiye11 Ocak 2017

    Ürünün değişimi ve para iadesi ile ilgili Raks ve Migros'a gerekli ilgilerinden dolayı teşekür ederim. Fakat Buzel Elektrikli Ev Aletleri Yetkili servisi beni oyaladığı gibi Migros yetkililerini de aynı taktik ile oyalamış bulunmaktadır. Ürünün ölüsü dirisi hiçbiri hakkında herhangi bir cevap alınmamıştır. Buzel yetkililerini Allah'a ve Adalate havale ediyorum. Migros'a ilgisinden dolayı ayrıca tekrar tekrar teşekkür ederim.

  • Gülfiye14 Kasım 2016

    Bugün 14/11/2016 Buzel Elektrikli Ev Aletleri Yetkili Servisi defalarca aramama rağmen halen oyalama taktiği içerisinde ve ürünümü halen teslim etmedi. Bu gün saat 11:15 te aradım Çıkan kişi ben ilgilenicem bu gün size döneceğim dedi. Zaten her aramamda aynı şey geçen hafta aradığımda Cumartesi günü gelin ürünü alın dediler gittim ürün geldi ama Karasu'daki araçta saat akşam 7'de gelip alın dediler Salı günü gittim tekrar ürün Karasu'dan gelmesi adresinizi verin adrese yollayacaz dediler bir hafta geçti. Bakalım bugünkü aramamdan sonra ne kadar geçicek. Tüketici Hakem Heyetine sizi vereceğim dedim. Yarın gidip vereceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön