18 Ekim 2016

Buzdolabı Sürekli Bozuluyor Samsung Ücretli Değişim Yapıyor.

2009 yılında almış olduğumuz buzdolabı, 2010 yılında alt bölüm soğutmamaya başladı. Garantiden kartlarıyla trafosu değişti. 2011'de yine aynı sıkıntı ve yine garantiden değişti. Ar tık her yıl aynı sıkıntı tekrarladı. Garanti bitince bu yıl içinde 3 kezde ücretli değişim oldu. Yaklaşık 700 TL ayrı ayrı servis parası ödedim. Şikayetim: 7 adet elinde aynı şikayetten servis formu var.

En son gelindiğinde buzdolabının fabrikadan kaynaklı bir sıkıntıdan dolayı bu kartları yaktığını söylediler ve buzdolabını değişmesi gerektiğini söyleyip, benden 1300 TL para talep ettiler. O yıllar ben o buzdolabını 1250 TL'ye almıştım zaten, bende kabul etmedim. En son getirdikleri parçaların garantisi olduğunu, onları garanti kapsamından değiştirmek istediğimi söyledim, bunu kabul ettiler. 1 aydır gelen giden yok. Servis telefonları çalıyor açan yok.

Aydın 562 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi15 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön