Büyük İptv ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Büyük IP TV Çok İnsanı Yanılttı!

161
Cahit
Cahit 15 Ekim 2022 23:58

1 yıllık ücret aldı 1 ay sonra kapattı. Üyelik süresini bilerek kısaltıyorlar. 1 yıl yerine 1 ay giriyorlar. Profilde 1 ay olduğunu gördüm. Çaresiz kaldım mesajlara cevap vermiyorlar para lafı geçince hemen cevap veriyorlar.

WhatsApp'ta cevap vermediler. Para teklif ettim hemen cevap verdi.

Gelişme
Gelişme

16 Ekim 2022 12:48

üyelik süresi 12 ay aldım 1 ay sonra kapattılar tekrar para istediler WhatsApp ta destek için yanıt vermiyorlar para teklifi görünce hemen yanıt veriyorlar tekrar para vermedim sizde vermeyin guek iptv aldım üyelik süresi doğru işlendi

Benzer Şikayetler

profile
102
11 Aralık 2022

Büyük İptv Yayını Kestiler

Ben iki sene büyük aypi Tivibu aldım. Bana mesaj geldi üç ay uzatmasanız bir şeyler yazdılar. Zarardayız bir şeyler sonra yayını kestiler kimseye ulaşamıyor. Nasıl yapalım polise mi gidelim ayıptır aldığınız para helal mi. Bizi mağdur ettiniz yaptığınız çok ayıp.

profile
37
07 Kasım 2022

Büyük İptv Aldım Yayın Gitti Kimseye Ulaşamıyorum

Hizmeti alalı 3 ay oldu. Yayın bir anda gitti ve şu an kimseye ulaşamıyorum. Bildiğiniz yanıltıcı bir firma, WP'den yazıyoruz. Cevap alamıyoruz. Muhtemelen numarayı değiştirdiler. Gerçekten yazık insanlar para veriyor.

profile
71
24 Ekim 2022

Büyük İptv Yayını Kestiler

Hizmeti satın aldıktan 3 ay geçtikten sonra arti 3 ay daha satin almanız lazım, portlarımızı değiştireceğiz bize para lazım deyip 3 daha satin alin almazsanız aboneliğinizi sonlandıracağız dediler. Yayını kestiler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .