11 Şubat 2014 #2287210

Butikbebe.com Kusurlu Ürünler

Bu site üzerinden yapmış olduğum her iki alışveriş de iade ile sonuçlandı. Çünkü ürünler kalite olarak kötü.beden olarak gerçek dışı ve alt üst takımların altı ayrı, üstü ayrı. Resmen elde kalmış ürünleri ,üstelik de bedenleri bile farklı olarak birleştirip, butik adı altında açılmış olan mağazalarda satışa sunmuşlar. İlkinde arayıp şikayetimi bildirdiğim halde ikincide yine aynı şeyi yaşadım.


Bence bilinen markaların bile özürlü ürünlerini toplayıp satışa sunuyorlar. Ama tek olumlu şey iadeleri hemen kabul edip paranızı da tekrar iade ediyorlar.

Hilal 642 Okunma

Cevaplar

  • Butikbebe.com Temsilcisi12 Şubat 2014

    Merhaba, Müşterimizin ürünlerinde yaşanan beden ve kalite sorunları alışverişin yapıldığı marka ile ilgili olup üretim kaynaklı sorunlardır. Butikbebe.com olarak elde kalmış kusurlu ürünleri birleştirerek gönderme gibi bir işlem sürecimiz söz konusu değildir. Müşterimiz sorun yaşanan ürünleri kaliteli bulmadığı için değişim süreci hususunda talebi olmadığından iade işlem süreci hususunda bilgi aktarımı sağlanmış olup yaşanan sorun için firma adına tekrar kendisinden özür dileriz. Konu tarafımıza yazılı olarak ulaştığında yaşanan sorun müşterimize sözlü ve yazılı olarak paylaşılmış olup yardımcı olunmuştur. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön