Butikbebe.com Ticari Sorumsuzluk!

Necdet B. |

Ürün satın alıyorsunuz sizi belli bir süre tedarik için bekletiyorlar ve o süre sonunda satın aldığınız ürünler gönderilmesi gerekiyor fakat gönderilmiyor. Firmadan ne arayan var ne soran. Siz firmaya ulaşıyorsunuz size bugün kargoya veriliyor deniliyor verilmeyince tekrar ulaşıyorsunuz. Ertesi gün yine aynı cevap...

Daha sonra tekrar aynı işlemleri yapıyorsunuz telefonla aranıyorsunuz bugün kargo edilecek deniliyor sonuç aynı kargoya verilmiyor. En son tedarikçi firma ürünleri kutusuz yolladı kutu bekliyoruz deniliyor bende kutuya ihtiyaç yok o şekilde yollayabilirsiniz diyorum yine ürünleriniz gönderilmiyor. Çünkü yalan üzerine kurulmuş bir sistem mevcut.

Sipariş No: 61520447-1

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necdet B.
  24 Nisan
  13:55

  1. gün kargoya veriliyor denildi, 2. gün tüm ürünler hazır bu gün kargoya veriliyor denildi, 3. gün ürünleriniz hazır tedarikçi kutusuz gönderim yapmış kutu bekliyoruz vs vs.
  Arandığımda her soruma ayrı bir yalan cevap verildi, bu gün kargoya verileceğini veya doğru ürünlerin geleceğini düşünmüyorum. Halbuki en baştan dürüst davranılsaydı firma kazanmış olacaktı.
  Her yerde bu yapılanları anlatacağım Facebook üzerinde yaptıklarınızı anlatan sayfa oluşturacağım, BİMER ve tüketici yasası tüm alanları kullanacağım yaptıklarınızı bu insanlar bilmeli.

 • 24 Nisan
  13:47

  Merhaba,

  Müşterimizin siparişindeki ürünlerde tedarikçi firma kaynaklı gecikme yaşanmış olup kargo çıkışı 24.04.2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir.Müşterimiz aranarak kendisine bilgi verilmiştir.