Butikbebe.com Kusurlu Ürünler

Hilal A. |

Bu site üzerinden yapmış olduğum her iki alışveriş de iade ile sonuçlandı. Çünkü ürünler kalite olarak kötü.beden olarak gerçek dışı ve alt üst takımların altı ayrı, üstü ayrı. Resmen elde kalmış ürünleri ,üstelik de bedenleri bile farklı olarak birleştirip, butik adı altında açılmış olan mağazalarda satışa sunmuşlar. İlkinde arayıp şikayetimi bildirdiğim halde ikincide yine aynı şeyi yaşadım.

Bence bilinen markaların bile özürlü ürünlerini toplayıp satışa sunuyorlar. Ama tek olumlu şey iadeleri hemen kabul edip paranızı da tekrar iade ediyorlar.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 12 Şubat
    18:02

    Merhaba,

    Müşterimizin ürünlerinde yaşanan beden ve kalite sorunları alışverişin yapıldığı marka ile ilgili olup üretim kaynaklı sorunlardır. Butikbebe.com olarak elde kalmış kusurlu ürünleri birleştirerek gönderme gibi bir işlem sürecimiz söz konusu değildir. Müşterimiz sorun yaşanan ürünleri kaliteli bulmadığı için değişim süreci hususunda talebi olmadığından iade işlem süreci hususunda bilgi aktarımı sağlanmış olup yaşanan sorun için firma adına tekrar kendisinden özür dileriz. Konu tarafımıza yazılı olarak ulaştığında yaşanan sorun müşterimize sözlü ve yazılı olarak paylaşılmış olup yardımcı olunmuştur.

    İyi günler dileriz.