05 Ağustos 2014

Butikbebe.com Hasarlı Ürün Gönderip Ücret Iadesi Yapmıyor!

Butikbebe.com'dan satın aldığım kırılacak nitelikteki ürün hasarlı gönderilmiştir. Kırılacak ibaresi olmayıp kolide hasar bulunmamasına rağmen Aras kargonun zabıt tutmasını istiyor kargo şirketi ise kabul etmeyip tekrar şirkete yönlendiriyor. İki şirket arasındaki anlaşmazlık nedeni ile mağdur edilmekteyim. Acilen ücret iadesi yapılmaz ise tüketici haklarına şikayette bulunacağım .

Lale 2.475 Okunma

Cevaplar

  • Lale 06 Şubat 2015

    Firna olarak ürün teslimatında kargo yetkilisinin kargoyu teslim aldığınızda hasarlı olup olmadığını bakmadınıza müsaade etmediğini. Ve kesinlikle beklemediğini tarafınıza telefon görüşmemizde bildirmiştim. Kargo şirketlerinin hiçbiri böyle bir anlamamız bulunmamaktadır. Sadece koli üzerinde hasar varsa açmanızı bekleriz cevabı veriyorlar. Kargo şirketi ile firmalar arasında birbirinden farklı bildirimler yapılıyor. Bu sorunun en kısa sürede çözülmesi gereklidir,

  • Butikbebe.com Temsilcisi30 Eylül 2014

    Merhabalar, Müşterimizin oluşturmuş olduğu sipariş içerisinde bulunan kırılacak ürünler kontrolümüz sonrasında paketlenerek kargo şirketine teslim edilmiştir. Taşıma sırasında hasar gören ürün ile ilgili tutanak kargo personeli tarafından tutulmamış ve ürün tarafımıza iade olarak gönderilmiştir. İptal ve iade koşullarımız da ve kargo kolimizin üzerinde de belirtildiği gibi sipariş içerisinde bulunan ürünlerin kontrol edilerek teslim alınması gerekmektedir. Bu bilgi üyemiz ile de paylaşılmıştır. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem sebebi ile gerekli evrak işlemleri üyemiz adına tarafımızca takip edilmiş ve hasarlı ürün ile ilgili tazmin süreci başlatılarak ücret iadesine gidilmiş, ürün bedeli tazmin edilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön