Butikbebe.com Gelmeyen Ürünler..

Semiha A. |

15/06/2016 tarihinde bebeğime ilk kez bir şeyler alma heyecanıyla bu siteden alışveriş yapma gafletinde bulundum! Teslim tarihi 17-19 haziran arası diye belirtilen ürünler halen gelmedi. En sonunda geçen hafta çağrı merkezini aradım bazı butiklerde sorun olduğunu geçtiğimiz hafta sonu ürünlerin yola çıkacağını söylediler.

Ürünler geçtiğimiz hafta sonu da gelmedi. Bugün aradığımda birkaç güne yola çıkar cevabını aldım! Ya arkadaş tedarik edemeyeceğin ürünü ne demeye satışa koyuyorsun? Hadi koydun insan müşterisini arayıp bilgilendirmez mi? Yok zar zor biz ulaşıyoruz! Sonuç olarak iptal ettirdim siparişimi bizim dertlerimizle ilgilensin diye koydukları arkadaş en ufak bir özür dileme filan olmadan gayet sinirli siz bilirsiniz havalarında iptal etti siparişimi.

Şimdi tek isteğim para iademin söylenildiği gibi 5 iş günü içerisinde yapılması. Umarım bunun için de ayrıca süründürmezler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 22 Temmuz
    16:56

    Merhaba,

    Müşterimizin siparişinde tedarikçi firma kaynaklı gecikme yaşanmış olup kendisinden firma adına tekrar özür dileriz.Müşterimizin talebine istinaden siparişin iptali gerçekleştirilerek ücret iadesi yapılmıştır.