Butikbebe.com Fiyatı Yanlış Yazdık Diye Ürünü Göndermiyor.

Ramazan D. |

Butikbebe.com'dan bir ürün 6.90' a düştüğünü gördüm, canlı destek ile görüştüm ve stokta olduğunu söyleyince ürünü aldım. Ertesi gün siteden telefon geldi o ürün 6.90 değil 56.90 yanlış yazmışız ürünü gönderemeyiz onun yerine 6.90'lık bir ürün gönderelim dediler. Tahu zıbın almak istesem zaten alırım nerede bu durumda yapılan hatayı affettirmek.

Müşteri memnuniyeti hiç ama hiç önemsenmeyen bir site. Onca alışveriş yaptım, kazandırdığım paralara yazık . Diğer siteler tercihimdir bu saatten sonra en azından böyle hatalarda kendilerini affettiriyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan D.
  29 Mayıs
  14:50

  ürün iptali tarafımca kabul edilmedi gönderemeyiz o fiyata diyerek site iptal etmiştir siparişimi

 • Ramazan D.
  29 Mayıs
  14:47

  bu olayı ben de anlattım yukarıda firmanın anlatımında çözüme yönelik birşey görmüyorum

 • 29 Mayıs
  14:29

  Merhabalar,

  Elif Bebe kampanyasında bulunan Organik Bebe Zıbın Seti 10'lu-Ekru ürünü firma tarafından rakamın hatalı yazılması sonucunda 6,90 TL olarak satışa açılmıştır. Bu ürünü alam müşterilerimize geri dönüş yapılmış ve ürün bedeli için uygun ürün gönderimi yapılabileceği açıklanmıştır. Ancak müşterimiz bu durumu kabul etmemiş ve ürünün iptalini talep etmiştir. Tek üründen oluşan sipariş iptal edilmiştir. Müşterimiz bu hatayı anlayışla karşılamayacağını belirterek şikayetvar.com sitesinde şikayetini paylaşmıştır. Yapılan hata sebebi ile tedarikçi firmamız ve müşterilerimizin ürün ve maddi zarar görmemesi adına ürün fiyat farkı talep edilemeyeceği ve 6,90TL tutarında organik bir zıbın setinin de tedarik edilme imkanı olmadığından ürün bedeli doğrultusunda aynı firmaya ait zıbın önerilmiştir.