24 Mayıs 2014

Butikbebe.com Fiyatı Yanlış Yazdık Diye Ürünü Göndermiyor.

Butikbebe.com'dan bir ürün 6.90' a düştüğünü gördüm, canlı destek ile görüştüm ve stokta olduğunu söyleyince ürünü aldım. Ertesi gün siteden telefon geldi o ürün 6.90 değil 56.90 yanlış yazmışız ürünü gönderemeyiz onun yerine 6.90'lık bir ürün gönderelim dediler. Tahu zıbın almak istesem zaten alırım nerede bu durumda yapılan hatayı affettirmek.

Müşteri memnuniyeti hiç ama hiç önemsenmeyen bir site. Onca alışveriş yaptım, kazandırdığım paralara yazık . Diğer siteler tercihimdir bu saatten sonra en azından böyle hatalarda kendilerini affettiriyorlar.

Ebru 2.240 Okunma

Cevaplar

  • Ebru 29 Mayıs 2014

    ürün iptali tarafımca kabul edilmedi gönderemeyiz o fiyata diyerek site iptal etmiştir siparişimi

  • Ebru 29 Mayıs 2014

    bu olayı ben de anlattım yukarıda firmanın anlatımında çözüme yönelik birşey görmüyorum

  • Butikbebe.com Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Merhabalar, Elif Bebe kampanyasında bulunan Organik Bebe Zıbın Seti 10'lu-Ekru ürünü firma tarafından rakamın hatalı yazılması sonucunda 6,90 TL olarak satışa açılmıştır. Bu ürünü alam müşterilerimize geri dönüş yapılmış ve ürün bedeli için uygun ürün gönderimi yapılabileceği açıklanmıştır. Ancak müşterimiz bu durumu kabul etmemiş ve ürünün iptalini talep etmiştir. Tek üründen oluşan sipariş iptal edilmiştir. Müşterimiz bu hatayı anlayışla karşılamayacağını belirterek şikayetvar.com sitesinde şikayetini paylaşmıştır. Yapılan hata sebebi ile tedarikçi firmamız ve müşterilerimizin ürün ve maddi zarar görmemesi adına ürün fiyat farkı talep edilemeyeceği ve 6,90TL tutarında organik bir zıbın setinin de tedarik edilme imkanı olmadığından ürün bedeli doğrultusunda aynı firmaya ait zıbın önerilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön