Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Butik Sabun Paketleme Tarafından Yanıltıldım!

Yasemin
14 Ocak 15:42
1.229

Butik paketleme acentesi tarafından 550 TL ile başlayan sipariş 5000 TL'ye kadar çıktı. Daha sonra paramın iade edilmesini istedim. Bu durumda e-devlet üzerinden tazminat davası açılacağı söylendi ve belge gönderildi. İnsanların iyi duygularına değer vermeyen ve mağdur eden bu şirket hakkında ben davacıyım. Bu yazıyı kanıt olarak yazdım.

Gelişme
Gelişme

14 Ocak 00:50

Ek iş olarak evde sabun paketleme ilanını Instagram'da gördüm ve ilgimi çekti. 13.01.2024 tarihinde mesaj attım ve 1500 sabun paketlenmesi karşılığında 12.000₺ maaş verileceği söylendi. Yetkili kişiye WhatsApp üzerinden mesaj atarak detay aldım. Daha sonra s. E. İsimli kişi adına mesajlar geldi. İlk işim olduğu için mağdur olmam adına kargo ve KDV gibi giderler için ilk maaştan kesilmek üzere 450₺ ücret yatırmam istendi ve ben de bu ücreti yatırdım. Daha sonra ekstra 1836₺ daha talep edildi onunda gönderdim. Ardından 3856₺daha istendi onunda gönderdim Vazgeçtiğimi belirtince, şirketi mağdur ettiğim gerekçesiyle mahkeme ile tehdit edildiğimi iddia ettiler ve yatırdığım parayı geri alamadım. Burada yapılan yorumları okuyunca durumun ciddiyetini anladım. Karşı tarafa kişisel bilgilerimi verdim ve olası kötü bir durumdan sorumlu olmadığımı belirtmek istiyorum. Bu sorunun bir an önce çözülmesini talep ediyorum.

14 Ocak 00:44

Instagram'da 'Butik Acentesi Sabun Paketleme' adlı bir iş ilanı gördüm ve başvurdum. Buraya adımı, soyadımı, IBAN'ımı ve açık adresimi göndermemi istediler; ben de gönderdim. Bu nedenle, kişisel bilgilerimle herhangi bir hesap açılırsa ya da bir işlem yapılırsa, ıslak imzam olmadan ve rızam dışında yapılmış olan işlemlerden hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmediğimi belirtmek istiyorum. Bütün bilgilerimi kullanarak yapılacak olan banka hesabı açma, kredi işlemleri, açılmış abonelikler, dijital cüzdan, şirket gibi kişisel kimlik bilgilerimle yapılmış ve yapılacak olan herhangi bir işlemden kesinlikle bilgim ve onayım yoktur. Islak imzam olmadan yapılan hiçbir başvuru, işlem ya da işlemler bana ait değildir ve bunları kabul etmiyorum. Özel bilgilerimin üçüncü kişilerle paylaşılmasına ve iznim dışında kullanılmasına izin vermiyorum. Islak imzam olmadan yapılmış ve yapılacak olan hiçbir işlemden sorumluluk ve yasal sorumluluk kabul etmediğimi belirtmek istiyorum.

profile
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Butik Sabun Paketleme Butik Paketleme Acentesi

Neslihan
03 Haziran 11:52
132

Butik Sabun Paketleme Butik Acente Sabun Çorap Paketleme

Gökçe
30 Mayıs 14:02
505

Butik Sabun Paketleme İşine Kayıt

Betül
08 Mayıs 19:07
118

Butik Sabun Paketleme Evde İş İmkanı Şikayet

Zübeyde
04 Mayıs 10:39
743

Butik Sabun Paketleme Evde Sabun Paketleme Türkiye

Melike
02 Mayıs 10:42
1.318
Butik Sabun Paketleme Evde Sabun Paketleme Türkiye
Butik Sabun Paketleme Evde Sabun Paketleme Türkiye
Benzer Şikayet Yaz