Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Butik Sabun Paketleme Evde Sabun Paketleme Acentesi

Esra
22 Ocak 20:28
806

Evde Paketleme Türkiye Kişisel Bilgi Güvenliği Tehlikesi Profil: Y**** Y. Bugün Evde ek iş olarak sabun paketleme adı altında +90 *****16 ** ** numaralı telefondan WhatsApp üzerinden 22/01/2024 tarihinde evde çorap/sabun paketleme başvurusu yaptım. Başvuru için adımı, soyadımı, ev adresimi, T.C. kimlik numaramı, IBAN ve telefon numaramı gönderdim. Önlem almak amacıyla buraya şikayetimi yazmak istiyorum. Bu yüzden bu tarihten itibaren, kimlik bilgilerim ve kişisel bilgilerim kullanılarak herhangi bir hesap açılırsa veya bir işlem yapılırsa, benim ıslak imzam ve rızam olmadan yapılmış herhangi bir işlemden hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmediğimi bu sayfada belirtmek isterim.

İsim, soy isim, adres, telefon veya diğer bilgilerimi kullanarak yapılacak olan banka hesabı, Papara hesabı, banka kredisi, adıma açılan abonelik, dijital cüzdan, şirket gibi kişisel kimlik bilgilerimle yapılmış ve/veya yapılacak olan herhangi bir işlemden kesinlikle bilgim ve onayım yoktur. Islak imzam olmadan hiçbir şeyde onayım yoktur. Benim ıslak imzam olmadan yapılan hiçbir başvuru ve işlem Y* da işlemler bana ait değildir ve kabul etmiyorum.

Özel bilgilerimi üçüncü kişilerle paylaşılmasına ve iznim dışında kullanılmasına izin vermiyorum. Benim ıslak imzam Y* da açık rızam olmadan yapılmış herhangi bir işlemlerden hiçbir şekilde sorumluluk ve mesuliyet kabul etmediğimi bu sayfada belirtmek isterim. Bu sayfadaki şikayetimle, tedirgin olduğum bu konuyu da resmi olarak bilgilendirilmiş bulunuyorum. Gereğinin ilgili kurumlarca yapılmasını arz ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Butik Sabun Paketleme Butik Paketleme Acentesi

Neslihan
03 Haziran 11:52
132

Butik Sabun Paketleme Butik Acente Sabun Çorap Paketleme

Gökçe
30 Mayıs 14:02
505

Butik Sabun Paketleme İşine Kayıt

Betül
08 Mayıs 19:07
118

Butik Sabun Paketleme Evde İş İmkanı Şikayet

Zübeyde
04 Mayıs 10:39
743

Butik Sabun Paketleme Evde Sabun Paketleme Türkiye

Melike
02 Mayıs 10:42
1.318
Butik Sabun Paketleme Evde Sabun Paketleme Türkiye
Butik Sabun Paketleme Evde Sabun Paketleme Türkiye
Benzer Şikayet Yaz