Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Butik Sabun Paketleme Butik Paketleme Acentesi Sabun Paketleme

Ersin
05 Şubat 14:02
1.597

Merhaba, iyi günler! Evde Paketleme Acentesi Kayıt Departmanından Hasret Çelik ben. Firmamız adına ambalajlama ve kutulama işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki metni lütfen dikkatlice okuyunuz.

Sabun Paketleme: - Sette 2500 adet sabun gönderimi yapılır. - Gönderilen sabunları sizlere gönderilen video şeklinde paketleyip sonra da koliye dizmeniz gerekmektedir. - Bu setten alacağınız ücret 17.500 TL'dir.

Her set için 30 gün süreniz var. Ortalama 26-27 günde bitirebilirsiniz. Yetiştirememe durumunda bize bildirdiğinizde 10 gün ekstra süreniz oluyor.

Erken bitirdiğinizde de teslim edebilirsiniz. Ayda 3 iş alabilirsiniz. İş bitiminde teslim alınırken yeni işiniz de aksini bildirmediğiniz sürece getirilmektedir.

350 TL kapora ücreti bulunmaktadır.

Üyelik ve iş siparişleriniz sizler adına oluşturulup gönderilecektir. Sabun başı 7 TL olmaktadır.

Göndereceğimiz setlerin içinde hazırlanma ve paketleme hakkında ayrıntılı kılavuz bulunmaktadır.

Kapora hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Başvuru yapmak istiyor musunuz? 350 TL kapora ödedim, kargo parası bana mı ait diye sordum, 'hayır' denildi. Sonra ilk müşteri olduğunuz için 1872 TL kargo ücreti istendi. Ben de iptal etmek istiyorum dedim. Bunu söyleyince bu mesaj atıldı. Bu konu hakkında şikayetçi oluyorum. İnsanlar neden yanıltılıyor? İstem üzerinde eksik, hatalı, tamamlanmamış işleminiz olduğundan dolayı işlemlerinizi iptali sistem tarafından sağlanır. Sistem üzerinden işleminiz iptal edilirse, tahmin edersiniz ki firmanın hesap bilgileri devlet tarafından kontrol edildiğinden dolayı eksik, hatalı, tamamlanmamış işleminiz ile birlikte aktardığınız girişlerin olup çıkışlarının olmadığından dolayı devlet tarafından firma hesap bilgileri üzerinden bir cezaya maruz kalacaktır. Firmanın alacağı cezayı haklı olarak kabul etmeyip firma avukatlarına işlemlerinizi devredip adınıza firmanın alacağı ceza, uğrayacağı zarar, avukatlık masrafları, dosya masrafları vs. gibi ücretlerin hepsini sizlerin ödemesi için yasal süreç başlatılacaktır. Sistem kapatılmadan bugün içerisinde işlemlerinizi tamamlayamazsanız dava işlemi ilerletilir. Mahkemeye çıkıp mahkeme kararı ile haklı çıktığınız takdirde iadeniz, haksız çıktığınız takdirde oluşturulacak olan tüm zararları karşılamak zorunda kalacaksınız.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Butik Sabun Paketleme Butik Paketleme Acentesi

Neslihan
03 Haziran 11:52
132

Butik Sabun Paketleme Butik Acente Sabun Çorap Paketleme

Gökçe
30 Mayıs 14:02
505

Butik Sabun Paketleme İşine Kayıt

Betül
08 Mayıs 19:07
118

Butik Sabun Paketleme Evde İş İmkanı Şikayet

Zübeyde
04 Mayıs 10:39
743

Butik Sabun Paketleme Evde Sabun Paketleme Türkiye

Melike
02 Mayıs 10:42
1.318
Butik Sabun Paketleme Evde Sabun Paketleme Türkiye
Butik Sabun Paketleme Evde Sabun Paketleme Türkiye
Benzer Şikayet Yaz